Vy komunisti ste ako Goebbels , myslite si ,ze ked donekonecna budete opakovat rovnaku loz tak sa stane pravdou.
Ake byty zadarmo? Ved to boli byty len na prenajom, byt ti nepatril leda ak si dostal podnikovy za upisanie sa na roky. Hlupe vyjadrovanie za socializmu " Dostal som byt" znacilo, ze osoba konecne po rokoch cakania dostala byt na prenajom, nie ze ho vlastnila.
Kazdy mal pracu a predsa mnoho produktov nebolo. Dalsi socialisticky paradox , system kde kazdy pracoval a boli dlhe rady na nedostatkovy tovar.
Nemakancekovia boli zamestnani kde len predstierali ze nieco robia co vsak bol este lepsi pripad , pretoze povacsine vykonavali pracu ktora nebola potrebna, spotrebovali na nu energiu a material co vlastne este zhorsovalo uz aj tak mizerne socialisticke hopodaranie.


