He,he... to len kricia ti, ktori boli priamo zainteresovani na obchode s Ruskom. kopa ludi bude podporovat hocikoho pokial z toho budu mat financny prospech. Dolezite je aky moralny pristup ma spolocnost ako celok a tu je jasne : v sankciach treba pokracovat.

