+++ Good one.
Bodaj by to poriadne bolelo, ale ako naplast dostanes 20 plusiek od proruskeho klanu, tym je aj tak jedno, pretoze im sa hlavne paci ten tvoj obrazok.
Skusas , ale zle. Ja som tu mal len dva nicky, prvy bol "Peter" a po zavedeni SMS evidovania peter8562, pretoze " Peter" mi niekto ukradol.
Ani by som nepovedal. Spytaj sa velmiprekvapeneho .
<<V Moskve zatkli opozičných aktivistov, aj autora ústavy>>
Je jasne, ze tu ustavu nenapisal podla Putinovej predstavy.
S kolkymi nickmi momentalne robis ten multitasking?
Ti na vychode Ukrajiny a Kryme zakony Ukrajiny dodrziavat nemusia a nemuseli.
Zato ty by si ten hrach urcite ukradol este predtym ako by dopadol na zem.
Prepac, nenapadlo ma, ze smetisko je tvoje oblubene miesto neuspesnych meditacii.
S kosakom na kladivo moze ist leda prorusky troll.
Nie, cital som tvoj dennik filozofickych uvah. Musis vediet ake klenoty si tam popisal.
NA SME som nikdy nebol, ale to je asi mimo sfery tvojho pochopenia.
<<Opozícia sa preto rozhodla pre inú formu protestov, keď proti nerešpektovaniu ústavy protestovali jednotlivci, na čo podľa zákona nie je potrebný úradný súhlas ani ohlásenie. Napriek tomu však boli opoziční aktivisti zatýkaní, keď sa z nich začali vytvárať skupinky.>>
Ta ruska policajna masineria tam musi doslovne sliedit, kedy sa vytvori nejaka " skupinka" ludi. "Back to the Future" po rusky.
He, he... to je typicke, ty si ihned vytroloval odpoved.
Odporúčame