<<Rusi si prejdú atletickým očistcom. Čakajú ich mimoriadne kontroly>>
Konecne si na tych podvadzacov niekto riadne posvieti. Trvalo to dlhe desatrocia pokym prisli na to co ti Rusi robili.Keby sme mohli ist nazad tak asi 60% tych mediali za ZSSR by im zobrali kvoli dopingu.


