<<„Toto rozhodnutie nás silne znepokojilo, tisíce pacientov tak zostanú bez prístupu k životne potrebnej zdravotnej starostlivosti. Okrem iného Lekári bez hraníc pokrývali 77 percent dodávok inzulínu pre ľudí s cukrovkou a 90 percent materiálu potrebného pre dialýzu>>
Odkedy tym ruskym lotrom islo o obycajneho Rusa? Ruska tradicia valcovania vlastnej populacie v casoch vojny pokracuje. Rusi tam robia vojnu aj sa po rusky spravaju. Neda sa ocakavat nic lepsie.


