Budu musiet nastupit donecki banici a traktoristi. Proruski banditi ich do toho nazenu.
Budu musiet nastupit donecki banici a traktoristi. Proruski banditi ich do toho nazenu.
Kosut bol pre Slovakov terorista, pre Madarov narodny hrdina. Tiso je pre vas hrdina, pre ostatok sveta bol vojnovy zlocinec. Stalin bol terorista ktory prepadaval banky, Rusi ho este dodnes povazuju za najvacsieho Rusa aj ked Rus nebol. Strelkov je pre vas hrdina, pre Ukrajincov je to terorista....
Treba pokracovat?
<<Porošenko aj v OSN zmeškal vlak>>
Precital som nadpis a ihned som si povedal, ze to musi byt od Lattu. Dalej uz necitam.
Normalna vlada Asada , ktora dala na zaciatku postrielat stovky pokojnych demonstrantov.
Je asi normalna podla tvojich noriem ruskij, vsak? V Rusku su take vlady asi uplne povazovane za normalne a oslavovane , pokial Rusko nema ine zaujmy.
Asad nie je " regularny" prezident Syrie. Syria nikdy " regularnych" prezidentov nemala. Asad je diktator a vrah vlastneho naroda, ktory sposobil masovu vlnu utecencov.
Rusko sa obava Asadovho konca a preto teraz nahle vstupilo do bojov. Velka vlna utecencov, ktori utekaju na Zapad ( neviem preco nie do Ruska, ved Asad je Putinov spojenec) , vytvorila tlak na zapadne vlady ukoncit tento konflikt v Syrii. Asad a Putin sa obavaju, ze Zapad sa rozhodne s Asadom definitivne zatocit a preto zrazu ruske lietadla v Syrii.
Podla mna porazenie ISIS je pre Rusko len vedlajsia zalezitost, Putinovi ide o to aby si udrzal vplyv v Syrii a to bez Asada nebude mozne.
Kopa rusofilov bude dnes v noci sladko snivat o gerojovi Vladimirovi P. Mozno si otvoria aj flasku ruskej vodky( ak maju) na oslavu velkeho dna.
Kruci, ta titulka sa meni kazdu hodinu, ak to bude takto pokracovat tak ruske ministerstvo za 3 hodiny prehlasi, ze vojna je skoncena a ruske lietadla porrazili ISIS za jeden den.
Kto vie ci vobec vedia na koho tie bomby zhadzuju.
Mozno, ze Rusi boli ozrati a bombardovali pustnu fatamorganu.
Niekedy si fakt myslim, ze ty nejaky trollbot naprogramovany ruskou propagandou. To co si tu napisal by naznacovalo, ze sa ti do proagramovania dostal nejaky virus, alebo co. Je to tak debilne, ze len pocitac by to mohol vyprodukovat.
He. he... ty by si mohol pracovat pre rusku rozviedku.
Ak sa ukaze ,ze Rusi utocia na Asadovu opoziciu a nie ISIS, tak potom su to este vacsi hnusaci ako som si doposial o nich myslel.
Ved aj sami utecenci tvrdia, ze Asadove barelove bombardovanie je casto dovodom preco utiekli.
Mozno teraz uz Asad nebude musiet zhadzovat barelove bomby na mesta, Rusi maju lepsiu municiu. Absurdne, ale aj to by pomohlo syrskym civilistom.
Ved to, vsetky byvale krajiny ZSSR su vzorom poriadku, Rusko vie je ako na to ma vlastne bohate skusenosti... he, he....
A znova to dopadne ako v Soci. Zariadenia napoly hotove, kable vysiace z povaly...
Odporúčame