Ako najdes to co neexistuje? Pojdem na ruske media?
Ako najdes to co neexistuje? Pojdem na ruske media?
A piaty uhol nemas? Ste snad uz uplne padnuti na hlavu alebo co? Ved sa sama priznala k tomu, ze ho potkla.
To by tam Putin musel nastahovat cele ruske vojenske letectvo.
Ak je pravdou, ze bol prislusnik radikalnej skupiny tak by mal byt vysetreny a odsudeny ak vinny. Ona by mala byt oficialne odsudena na kopnutie do zadku.
Na zhadzovanie barelovych bomb na mesta ich az tak velmi nepotrebuju.
Berlusconiho, ktory si potrpi na mlade dievcata a dobre vinko, si Rusi velmi vazia, je to Putinov kamos a ak sa on chce napit 240 rocneho vinka, tak vyvrtka sa vzdy najde.
Velmi to pripomina komunisticku moralku starych cias.
A co ma byt? Mna Carnogursky vobec nezaujima. Svet je plny popletenych cudakov.
Ja som pocul, ze ked pojdu naspat , tak budu cuvat , aby nevideli tych 20 protestujucich.
Pozri ho kutila jedneho. Hladal a nasiel.
Ti pritelia Ruska budu asi ti ktori pomahali rusom okupovat Ceskoslovensko po 20 rokov. Asi im ta okupacia chyba, ale aj tak cely ten protest tymto cinom zhovadili.
A ako dat link si sa este doteraz nenaucil?
Naposledy ked som kontroloval tak som bol kvalifikovany zo piatej dimenzie. A ty? Z druhej?
A protestovat nikto nechcel ist, len zopar starych cervenych.
Odporúčame