Rusi to budu popierat aj ked bude jednoznacne dokazane , ze to urobili oni. V tom jednoducho nemaju ziadne zabrany ved v minulosti popierali vsetko od Katynskeho lesa az po atomove zbrane , ktore chceli vycapit na Kube. Popieraju hlavne pre Rusov a pre ruske piate kolonie v krajinach kde bol socializmus. Pokial Rusi popieraju dotial kremloboti s kremelskym syndromom budu zpalisto kricat " Zapad klame" .


