<< V prvom rade bolo nutné eliminovať negatívne asociácie navádzajúce na čisto náhodnú podobnosť s „bratskou“ inváziou vojsk Varšavskej zmluvy z roku 1968. To sa podarilo neustálym opakovaním mantry o amerických vojskách ako len o tých dobrých a spojeneckých >>>
Tie asociacie budu asi len v autorovej hlave, pretoze ziadny normalne rozmyslajuci clovek by ich nevidel a hlavne "nehladal".
Koniec koncov zatial co Sovieti tu po ich spanilej jazde ostali v hojnom pocte 22 rokov tak Americania su uz davno vo svojich zakladniach v Nemecku.


