<<<Priamo do vojenskej prehliadky na Červenom námestí sa zapoja zástupcovia najmenej desiatich zahraničných armád. Na Červenom námestí bude 9. mája pochodovať celkom 78 500 mužov. Ako zatiaľ posledné potvrdilo účasť svojich vojakov Srbsko.>>>
Boze moj a to planuju ihned invaziu baltskych krajin po tej prehliadke? To Rusko len rinci zbranami ako zmyslov posadnute, stale rovnake myslenie ako za Stalina.


