Zeman je cesky klenot, v Rusku ho miluju a Cesi ho mozu predat za 1000 zlatych rublov, kazdy bude spokojny.
Zeman je cesky klenot, v Rusku ho miluju a Cesi ho mozu predat za 1000 zlatych rublov, kazdy bude spokojny.
Ako chces argumentovat s niekym kto nema ani sajnu o ekonomike? Najlepsie je to vzdat a nechat ich nech si myslia co chcu.
He. he... ti Rusi su jednoducho neprekonatelni tak ako ty. Zo vsetkeho dokazu vytazit nejaky ten bonus pre seba, len pre Boha neviem preco konecne uz nezacnu vyrabat aj nieco uzitocne okrem zbrani a preco nevedu svet vo vyske zivotnej urovne vlastneho obyvatelstva. Ved pri tej genialite ktoru im prisudzuje tvoja skvela mysel by uz mali byt na cele sveta aspon 50 rokov.
Mozne je aj to , ze to tvoje pisanie je take zbozne zelanie "co sa babe zachcelo, to sa babe prisnilo", kedze fakty nepustia.
Oni mi pripadaju ako babka, ktora vcera stratila 100 eur a dnes nasla 5 a tak sa vytesuje ako sa jej zase dobre dari. To,ze ma stale stratu 95 eur je jednoducho nepodstatne.
<<<S nádejou, že by jej manžel mohol byť prepustený, sa Oksana vydala do Donecka. Akonáhle však prišla do mesta, tiež ju zadržali. V zajatí bola dva týždne a tvrdí, že ju bili „rovnako tvrdo ako mužov“. Vyhlásila tiež, že dostávala elektrošoky. „Bolesť je neviditeľná. Ste v takom šoku, že si ani neuvedomíte, že vás môžu zabiť. Chceli, aby sme sa priznali, že sme špióni,“ spomína.>>>
Ruske barbarstvo ako za cias Stalina, nic sa nezmenilo len hraci a prostredie.
Tie na vychodnu Ukrajinu su zadarmo a este aj platene.
Veru tak sme sa tych Nemcov obavali, ze sme im aj platili za kazdeho nasho obcana poslaneho do Osvietimu 500 riskych mariek co je 25 milionov za 50 000 zidovskych obcanov. Ved radsej oni ako my, vsak?
He, he.. rubel je vysoko spekulativna mena na ktorej mozes zarobit ale uplne stratit.
Na Slovensku sa to len hemzi odbornikmi na americku zahranicnu politiku. Co Amerika chce, tak to vie najlepsie kazdy Jano z Hornej Dolnej , zatial co priemerny Johny z New Yorku moze len cumiet a pocuvat. Keby Obama vedel co tu mame , tak urcite by hlboko nacrel to tejto studnice nevsedneho politickeho talentu ktory tu v tejto nasej krasnej, ale malickej krajine mame a ktory tak hriesne lezi ladom.
Striela len Zeman, pretoze je urazeny.
Slovna prestrelka nebola, je len urazeny Zeman a ruske media ktore masiruju mozgy Rusov a rusofilov.
He, he... tak ti styria delili len CSR sudruh hystorik, Stalin si chcel ukrojit ovela vacsi krajec.
Neopieraj sa o mrtvych, ti su na tvojej strane, alebo co? Ti si ich hovorca odobrenny Bohom, diablom ci nimi samotnymi? Myslis, ze to doda nejaku vaha tvojmu hlbokomyslenemu nezmyslu ?
Ruska propaganda pekne znova navarila podla receptu a nasi oddani tu kasu pekne papkaju a papkaju az sa z kecky pari.
Boli dvaja na zaciatku a pekne sa dohodli, ze si tu Europu rozdelia, ja beriem Zapad povedal ten fuzkaty s ciernymi vlasmi prilepenymi cez celo, ja beriem Vychod povedal ten fuzkaty s s vlasmi vycesanymi nad celo. A tak aj bolo pekne si rozdelili Polsko, Poblatie a kralovali az dovtedy ked ten nevrozny na Zapade dostal myslienku, ze zoberie aj ten Vychod a napadol svojho byvaleho kamarada.Z dvoch kamosov sa zrazu stali nepriatelia na smrt a ten na Vychode sa musel zacat branit, z nudze sa stala cnost a boj za oslobodenie Europy od nacizmu. Nakoniec to dopadlo tak, ze ten na Vychode tu vychodnu cast Europy predsa len dostal a s nou aj bonus kus vychodneho Nemecka. Ten na Vychode vyhral, ale jeho narod a narody pod jeho cizmou prehrali, ten na Zapade prehral , ale jeho narod sa dobre poucil teraz sa ma ovela lepsie ako ten vitazny.
Kto vlastne vyhral a prehral? A Slovensko , zamotane do toho raz tu raz tam.
Proruski teroristi uz nemozu zostrelit ziadne civilne lietadlo a tak aspon minuju kde sa len da v ramci zachovania primeria.
<<Rusi očakávajú aj lídrov povstaleckých území na východe Ukrajiny. Z európskych štátnikov najnovšie ruské médiá hovoria len o prítomnosti Miloša Zemana a o prezidentovi a premiérovi Grécka. Predtým sa na zozname hostí objavovalo aj meno cyperského prezidenta.>>>
Takze , nikto tam z Europy nepojde a ti vodcovia teroristov z vychodnej Ukrajiny su urcite velmi doleziti. Topiaci sa aj slamky chyta a ruske media su toho prikladom.
<<<Lavrov v Bratislave: Nikto sa nesmie usilovať o dominanciu vo svete>>
Hlavne Rusko sa nesmie snazit o dominaciu svojich susedov a byvalych spojencov.
Odporúčame