Áno, lebo všetci túžime odovzdávať svoje biometrické údaje Microsoftu.
Najmä keď poznáme verejné plány jeho majiteľa Gatesa na digitálnu identifikáciu každej osoby na planéte, ako aj otrockú guľu na nohe menom COVID pas.
Áno, lebo všetci túžime odovzdávať svoje biometrické údaje Microsoftu.
Najmä keď poznáme verejné plány jeho majiteľa Gatesa na digitálnu identifikáciu každej osoby na planéte, ako aj otrockú guľu na nohe menom COVID pas.
Z hľadiska medicíny sa znásilnenie preukazuje ťažko už po 2 týždňoch. Trochu nechápem, ako ho chcú preukázať po 30 rokoch.
Podľa Harvardskej štúdie je hlásené cca 1 % nežiaducich účinkov. Podobne aj podľa FDA.
Chronicky chorý = prvotriedny doživotný klient strýčka Pfizera a celého farma sektora.
To si nemyslím. Ak to takto pôjde ďalej, budúce leto bude za dezoláta každý, kto nebude mať 6. dávku, plus aspoň 2 dávky nejakej novej, "vylepšenej" pfizermňamky.
Deti povinne vystaviť génovému experimentu? Mengele musel byť tvoj starý otec.
Neznášam pokrytectvo ešte viac než klamstvo.
Ak vezmeme príbalový leták a v ňom údaje z klinických štúdií, kde sú uvedené viaceré nežiaduce účinky s frekvenciou 60 až 80 % po každej dávke vakcíny, a máme 2,2 milióna zaočkovaných dvoma dávkami, plus ďalšie státisíce jednou dávkou, tak sú tie koeficienty celkom realistické.
Horšie je, keď začneme prepočítavať vážne nežiaduce účinky, ktorých je podľa ŠÚKL ohlásených cca 900.
Niekde urobili súdruhovia chybu, pretože takéto výsledky nemala vakcína ani proti alfe na ktorú bola šitá.
Nikdy nevysychajúce potoky, ba rieky peňazí pre Pfizer.
Pod hlásenosťou myslím, aká časť skutočných nežiaducich účinkov je ohlásená. Odhady jednotlivých agentúr s pohybujú zvyčajne medzi 1-5%. To znamená, že skutočný výskyt nežiaducich účinkov môže byť 20-100x vyšší.
Jednoducho, väčšina ľudí nežiaduci účinok nikdy neohlási, alebo si ho ani nedajú do súvislosti s vakcínami.
Odhad ŠÚKL: menej než 1%
http://www.sukl.sk/buxus/docs/Bezpecnost_lie…
Harvardská štúdia: menej než 1%
https://digital.ahrq.gov/sites/default/files…
FDA: 1%
https://psycnet.apa.org/record/1994-42060-001
MVI: 5-10%
http://www.medicalveritas.com/images/00051.p…
DSRU UK: 6 % u liekov celkovo
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16689555/
BMA UK: 2-4% ľahkých, 10% vážnych
Je to celkom pestré, treba pozrieť kapitolu Conflicts of interest :-)
Zaujímavá je kapitola "Conflicts of interest". JHC dostávala grantové peniaze o.i. od Wellcome Trust, AS je členom strategickej konzultačnej skupiny AstrZeneca, atď. Nezabúdajme, že Oxfordská univerzita vyvinula vakcínu AstraZeneca.
Ak uvážime, že hlásenosť nežiaducich účinkov očkovania sa dlhodobo pohybuje okolo 1-5 %, tak v skutočnosti môže byť riziko rovnaké po prekonaní COVIDu aj po očkovaní. A je to v súlade s mechanizmom.
Otázkou ostáva, ak sa človek, ktorý prekonal COVID ešte aj (zbytočne) zaočkuje, či si riziko zvýši 2-násobne. Tipoval by som, že áno.
Vyzerá to, že globalisti majú pre nás zásobu nových katastrof - po COVID terore čakajme klíma teror.
Neviem si pomôcť, za tými rečami a doterajším vývojom sa mi črtá takáto "svetlá budúcnosť" v našom plánovanom "zelenom údele": totalitné obmedzenia, všetko šialene drahé, klímabyro určujúce čo smieme robiť, čo si smieme kúpiť a kam smieme ísť. Súkromné vlastníctvo zredukované na minimum (žiadne autá, žiadne bývanie v súkromnom vlastníctve, len pozícia nájomných otrokov). Niečo nápadne podobné vízii Klausa Schwaba o Veľkom Resete.
Už len dúfam, že sa táto obava nepremení na skutočnosť.
Mimochodom, ak by ste nevedeli, New York je už 20 rokov pod vodou.
Sám sa tomu divím, ale na Smetisku bola na túto tému veľmi obsažná diskusia, ktorú vrelo odporúčam. A to vďaka triezvym príspevkom profesora Ctirada Klimčíka.
Asi nie, keď nedosiahli úmrtnosť na 11. svetovom mieste.
Odporúčame