Stále nechápem, prečo médiá majú problém s jeho bývaním, to je také dôležité, kto kde býva? Že to postavil podvodník? Čo má s tým ten alebo tá, čo tam býva. To keď sa zistí, že nejakú bytovku postavil podvodník, tak sa budú musieť všetky rodiny odtiaľ odsťahovať? Je to pritiahnuté za vlasy...

