No a Čína zanedlho zaútočí na Taiwan počítam. Každá veľmoc povedie svoju SVO. A ideologicky ju
vysvetlí svojim pomocou centrálneho cenzorského úradu a dekrétov.
Čalká nás krásna budúcnosť - Huxley skombinovaný s Orwellom.
No a Čína zanedlho zaútočí na Taiwan počítam. Každá veľmoc povedie svoju SVO. A ideologicky ju
vysvetlí svojim pomocou centrálneho cenzorského úradu a dekrétov.
Čalká nás krásna budúcnosť - Huxley skombinovaný s Orwellom.
Len nepíš, že ju chcú anektovať. Na tie ččínske obrovské investície by som sa pozrel.
Lebo s takými neschopákmi ako Chavez a Maduro by vo veľkom obchodoval len blbec.
Tak načo im je vôbec armáda ?
Asi ich slabo platil. Myslím, že vojenské vedenie tam pochopilo, že s takým materiálom ako Maduro a Chavez ďalej nejde pokračovať.
Tam sa muselo rozložiť velenie alebo obranu velitelia sabotovali.
Madura tam museli mať veľmi radi, skoro ako Kima v SK.
A načo, tí neschopáci v čele Venezuely by tie prachy aj tak rozkradli.
Hej, Putinovi to povedal osobne ? Ja som si všimol len široký úsmev Fica na návšteve v Moskve.
Robertko sa od začiatku SVO 2x šiel pousmievať a vyhoniť Putinovi.
Trump je prezident mieru ako noha.
A toľko ho miestna rusácka úderka podporovala po jeho zvolen.
Putin teraz len otvára oči ako sa robí SVO.
Spískali to v Moskve, takže hlavne rusi. Brežnev bol tiež rus.
Američania s tým nemajú nič. Tie drony používajú aj Galileo systém.
Programátori sú ukrajinskí, drony sú ukrajinská výroba.
Čo s Ficovým blbým bašovaním má čo ukrajina ?
Ty tak trieskaš od veci, že by si s takým uvažovaním pohorel aj v osobitnej škole.
Nevyhadzujú sa, robia sa hlavne kvôli starším a chorľavejším ľuďom, ktorí môžu na nové varianty ťažko doplatiť.
Nemiešaj sa lekárom do ich branže, hlupák dementný.
Aha, takže zlodejiny a ekonomické bašovanie sú ok. Hlavne že sa nebudú brať ľudia rovnakého pohlavia, čo je v podstate neškodná vec.
Si rovnaký mentál ako Fico, ako Republika a celá zlodejská svoloč, ktorá sa zaklína hodnotami.
Po uliciach sa premávajú alkoholické zombie.
U mňa nie je noormálne že tu vládne zlodejská a diletantská víáda, neviem koľká už v poradíí.
Mne trhá žily, ak bude rusák na našich hraniciach. Pretože potom bude útočiť na pobaltie, poľsko. Slovensko teda Fico sa zrejme rovno pokloní po zem a donesie na hranice chlieba soľ.
To platí aj pre Fica ale toho Danko moc nekitizuje. Vraj aby sa koalícia nerozpadla.
Ty sa choď liečiť k psychologovi. Despotické ázijské krajiny a Rusko majú na svedomí toľko mrtvych ako ani nacizmus nedosiahol.
Potrebuješ mať vždy posledné slovo, že blboško ?
To napíše ten, čo vypisuje podje.bovačné gebuziny ku každému príspevku.
Odporúčame