Presadzuje normálnosť, aha.
U teba je normálne, že ministerské posty obsadili zakonšpirovaní blbi ako Taraba alebo Šimkovičová ?
Je u teba normálne, že si Fico pasie blázna Kotlára, ktorý bez dôkazov útočí na SAV a doktorov ?
Presadzuje normálnosť, aha.
U teba je normálne, že ministerské posty obsadili zakonšpirovaní blbi ako Taraba alebo Šimkovičová ?
Je u teba normálne, že si Fico pasie blázna Kotlára, ktorý bez dôkazov útočí na SAV a doktorov ?
Ešte vytiahni tých 14 tisíc mrtvych civilov, čo zabili ukrajinci a bude to komplet.
Najlepšie je porovnať skutočnosť s fabuláciou a tváriť sa , že je také uvažovanie v poriadku.
Napríklad - niekto začviriká fabuláciu, že Kotlár objavil morgelony vo vakcíne. Keď mu to vyvraciame, Sorry hodí perlu ducha: Jasné, a rusi vo vesmíre neboli.
Už ti došlo aký si enteligent ?
Tragediou Europy je to, že sa opakovane hospodársky prepájala s Ruskom a vždy na to doplatila.
Peťko, keď nám Fico opakovane klame do očí o konsolidácii, pritom rozhadzuje plnými rukami na predražené obnovy, oslavy SNP, budovy ako vo Voderachoch a 13.te dôchodky, Kaliňák nakupuje ako v rauši, pričom zakrýva tieto veci vystrkovaním smiešnych postavičiek ako Danko alebo Kotlár, tak sa nečuduj, že je v spoločnosti pnutie.
Rusácke pseudodôkazy na útok 90timi dronmi na rezidenciu si môžu strčiť za klobúk.
Miestni nevedia o žiadnych útokoch dronov.
Títo sú v pošlapávaní demokracie ešte horší. To čo malo znamenať to plošné zníženie trestov ?
Čo majú znamenať Ficove narážky ako lepšie funguje Vietrnamský a Čínsky systém ?
Čo majú znamenať snahy o zmenu úradu na ochranu svedkov korupcie, narážky na rušenie UVO ?
Čo má znamenať podpora duševne chorého Kotlára, ktorí vidí u lekárov a vedcov sprisahania ?
Fico sa správa ako Mečiar, obaja sú ako parné valce.
Najhoršie je, že týchto korupčných dedkov vždy volí len dôchodcovská generácia.
Mladým tento človek nič nehovorí, nemá im čo priniesť.
Kto môže za to, že si tak blbý, že si nevieš preveriť čo je zač. Zoro Kollár bol dekády súčasťou toho slovenského vy.ebávacieho korupčného systému. Kšefty a čachre. Podobne ako jeho menovec na Matovičovej vlády.
Fakt si myslíš, že tento starnúci pán prinesie do politiky nové metody a mentalitu ?
U nás jde konsolidace tak rychle, že se už dnes máme líp než zítra .... pozítří .... včera.
Ďakujeme za bonmot ale od Fica už ďalšie nápady ako stav republiky ešte viac zahnojiť fakt nepotrebujeme.
Tak označ, že je to báseň a splodil si ju v stave depresie.
Bolo by fajn, keby sa odporúčal niekam dpč na pustý ostrov. A s ním aj Dugin, Peskov, Lavrov, Solovjov, Trump, Vance, Si, Fico, Orbán, Danko, Blaha ....
Poskytnúť im státo oviec, nech majú s kým vy.ebávať.
Povedal dezolátik a skopíroval sem tupú propagandu zo slobodného vysielača, či ereportu.
To dobili tak, že tam pohádzali zástavy ? Do týždňa ich ukrajinci vykopú naspäť.
Potom sa obe strany budú prsiť pred médiami.
Teraz už nikoho, keď sú všetci v emigrácii alebo na onom svete.
Navalnyj bol fajn.
Teraz v Rusku funguje Putinova autokracia tak, že umlčuje aj kritikov, ktorí mu verne slúžili.
Ale Kotlár s chimérami vás presvedčil ihneď.
Odporúčame