Tu nejde o obchodníkov ale priamo o pašerákov - vojakov mafie. Zabásnutých kmotrov ďalší v poradí promptne nahradia. Myslíš si že amíci nevedia ako sa to v narko biznise robí ? Majú skúsenosti z Mexika, nikaraguy , kolumbie.
Ide o prerušenie biznisu. Systematicky zlikvidovať kocábky, ktoré odmietajú spolupracovať, vypínajú vysielačky, nezastavujú kontrolám. A ďalšie prostridky ako drony a ponorky. Keď sa zadrhne pašerácky biznis, začnú sa mafiánske gangy a ich kmotri žrať medzi sebou. Už ti je to jasnejšie alebo ti mám dať ďalšie lekcie z boja proti mafiám ?


