Čo máš za problém ? Vychádzalo ich to lacnejšie než budovať vlastnú armádu.
Lenže už im to viac nepomôže, preto zbroja a začínajú znova s povinnou vojenčinou.
Čo máš za problém ? Vychádzalo ich to lacnejšie než budovať vlastnú armádu.
Lenže už im to viac nepomôže, preto zbroja a začínajú znova s povinnou vojenčinou.
Ubohý tupý rusáčik. Nemá argumenty, tak používa výsmešné častušky.
Vyhrážka ? Neprojektuj tieto udalosti na krajiny NATO, to robia ukrajinci. Naučili sa ako na to a vracjú rusáckom požičané. A našťastie k tomu majú prostriedky.
Ak začnú horieť rafinérie, továrne a infraštruktúra v NATO , tak bude horieť aj Moskva.
Celé slovensko mladšie ako 50 rokov, debilko.
Len smerácke ovečky pokyvujú uznanlivo hlavou, čo predseda a jeho kumpáni vymyslia.
Pretože tí dementi nemckí si vypli jadrové elektrárne a začali sa spoliehať na nestabilné OZE. To je primárny problém. Nebyť toho, nepotrebovali by hory ruského plynu.
Ropa nie je žiaden veľký problém v Nemecku.
USA vyciciava národy ? To máš ešte z VUMLu alebo si to načítal na dezinfos.ačkách ?
Rusov ani indov ani číňanov nikto nenúti obchodovať v dolároch, keď sme pri tom.
Len pri vzájomnej výmene medzi USA a statnými sa obchoduje v dolároch ale aj v eurách.
Nikto sa ale nezaujíma o rusko a jeho zhradavené ruble.
Europa si suroviny vie nájsť aj inde ako v Rusku. Je ich plná kanada, usa, afrika, austrália aj ukrajina. Na ruské suroviny ti s.rie pes. Rozumieš ?
Niečo sa ti nepáči, ruská krysa ? Kvič.
Uvidíme, komu zima bude horšia, keď rusákom zničia stovky rozvodní.
Pekne horia rusácke elektrárne a rozvodne. Na hrubé vrece hrubá záplata.
A ty máš aké, od Putina ?
Za to sa poďakuj zlodejom Mečiarovi a Ficovi, ktorých volí 30 percent.
Najlepší sú slovenskí rusáčikovia skladajúci epopeje na rusko a jeho žiarivú budúcnosť pritom govno vedia o tom, že je to diera.
Kamráde, kým tie západné impériá padnú (nanajvýš USA, lebo iné tam nie je), tak ruské imerium bude dávno len v historických knihách nosiť mu budú kvetinky na hrob.
Rusko vymiera a najviac slovanské etnikum. A nič s tým neurobí ani Putinove hecovanie aby sa množili ako zajace.
Neostane. Rusák dostane občiansku vojnu a rozpadne sa.
Hej, keď najrpv polícia zabásne z opozície koho chce na Putinov príkaz a potom sa tváriť, že sú regulárne.
Aspoň nerob zo seba blbého.
Koľko zahraničných pozorovateľov tam bolo v komisiách ?
Ano, sú to partizáni. Bolii rusákmi napadnnutí, tak vrámci obrany robia aj guerillovú vojnu.
Jáj rusácik, rusácka net analoga propaganda už prestáva fungovať, čo ?
Už nikto okrem niekoľkých tupých dezolé čo sem opakovane lezú nežerie blbosti o net analoga armji.
Pamätaj si rusáčik, rusáci dostanú doma občiansku vojnu. Skôr alebo neskôr. A verím, že toho krpatého krbáka sami raz zavesia dolu nohami ako duceho.
Ty máš vychádzku k internetu povolenú od psychiatra ?
Tak ich radšej necháme nedoknutých aby slušným ľuďom, ktorí nemajú na súkromnú SBS a trojmetrové ploty vykrádali domy. Ano ?
Odporúčame