Aj fuhrer aj Tiso mal kedysi len iný názor.
Inak si duševne zdravý alebo len potrebuješ ustavične žvaniť ?
Aj fuhrer aj Tiso mal kedysi len iný názor.
Inak si duševne zdravý alebo len potrebuješ ustavične žvaniť ?
Obhajuješ rusákov, dodnes ti nedošlo aké sú zlo. V pekle ti to raz vysvetlia.
Jedine , že sa to lietadlo naučí lietať pod zemou.
To napíšeš ty, kecálke s mindrakmi ? Vtipné.
Prosím ťa, nikto to nebude staviať, to sú len výkriky zo sna.
Nie je tam žiadna infraštruktúra, žiadne koľajnice ani solídne cesty.
Boli to ruské drony, takže nefabuluj o nejasných dôkazoch. Samotné drony sú dokaz.Rusák ustavične robí to isté - ničo spácha a potom to hádže na iných.
Žiadna ponižujúca porážka ukrajincov nebude, to skôr porazí teba.
Rusko rozhodne leda o govne.
Severokorejská agresívna armija s ktorou tu masturbuješ môže mať koľko vojakov chce. Nemajú sa ako dostať do europy. Keby ich skúsili rusáci lifrovať, tak im tie železnice aj vozne rozmlátia ukrajinci dronmi na šrot.
Som zvedavý na tú výzbroj tých korejských zachvatčikov. Dostali by na budku po pár mesiacoch.
To je pravda, naša hviezdna rota v EU parlamente - Blaha, Mazurek, Uhrík.
Budú sa skrývať aj s Ficom.
V rusku je záplava ultranacionalistov.
Bude sa mi snívať ako ti tlačím hlavu pod vodu.
Rusi sa na posielanie na jatky sťažujú už dlhú dobu. Aj na chovanie veliteľovv, ktorí ich mučia v jamách, kradnú im veci. Stačí prečítať ruské blogy.
A nie, ukrajincom za zadkom nestoja záverné jednotky, to by sotva dezertovali.
Násilné odvádzenie na front je normálne ak je krajina vo výnimočnom stave.
Ktorí osvietenci, rusofašisti s kremľa alebo naša úderka dankov, blahov, kotlárár, huliakov, ficov ?
Alebo si mal na mysli islamistov z iránu ? Či nebodaj dosvietencov zo severnej koreji ?
Útočník má ďaleko väčšie straty, keďže musí behať cez polia.
Elektráreň je dávno vypnutá.
Na samotné reaktory sa neútočí. Útočí sa na rozvodne, generátory pary, servisné budovy.
Zatiaľ budú robiť v rusku ohnivé kúsky existujúce ukrajinské drony a potom sa uvidí.
Uznávaným psychopatom ?
Je čas aby si europa vyrobila vlastné tomahawky a predávala aj ukrajine.
Na teba kikirík som zabudol. pardon.
Tak som zvedavý ako bude Trump muckať Putina v Budapešti.
Odporúčame