V noci mal službu sebastian, exoplaneta, mindrak.
Teraz ešte premáhajú opicu.
V noci mal službu sebastian, exoplaneta, mindrak.
Teraz ešte premáhajú opicu.
Na rozdiel od rusáckych agentov ano.
Tam nainvestovali miliardy hlavne europania.
Ako vtedy zaútočilo NATO na rusko ?
V roku 2014 sa vôbec v rusku nebojovalo a v roku 2022 rusáci vpadli do donbasu.
- Berija sa pýta Brežneva: Videl si aké mal Kennedy pekné hodinky ?
- Brežnev: Nie ukáž.
Putin raz zdochne ako zapichnuté prasa.
Jeho vlastní ho zlikvidujú, za to čoč spáchal.
Odpáľ do rossije kverulovať.
Odesa ostane ukrajinská. Putin si môže akurát honiť vtáka.
Nevráti, poliaci si hľadajú partnerov v pobaltí a škandinávii.
Na rusáckeho poskoka Orbána serie pes.
Ak by EU padla, sú tu iné spolky. A to ti rovno píšem, že proruské maďarsko nebude v žiadnom, ktoré by malo nejakú váhu.
Lenže stejne o rok pôjde Orbán do pitche aj so svojou stranou.
Však nech Orbán vystúpi a prestane ťahať od EU prachy, za ktoré si jeho papá kupuje haciendy.
My ostatní ostaneme v EU naďalej.
Ty láskavo píš za seba. Ak ti vadí EU, môžeš sa presťahovať.
On popisuje realitu ako to v rusku chodí, ty len Blahove halucinácie .
Vám rusáčikom nič nevychádza. Kde je obsadenie Kyjeva ?
Miesto osláv víťazstva smeruje ruská ekonomika do hnoja.
Medvedev je proti mne úbohý chudák s alkoholickou kariérou.
Mentálne je troska.
Po ukončení jadrového konfliku by bolo Rusko neobývateľné , rovnako ako iné krajiny a kontinenty.
Ano trvá to tri razy dlhšie. Od doby čo sa tam začal motať Girkin so svojou partou neoznačených mužikov na tankoch. Takže v skutočnosti tam protiprávne zasahovali rusi z ruska.
U rusáckeho spôsobu boja nas mnogo to platí bezo zvyšku.
Podľa rusov môže byť súčasťou RF aj mars. Je jedno čo si napíšu do ústavy, reálne tie územia nekontrolujú.
To je jasné každému, že sa rusáci nechcú zastaviť, to len mindraci oblbujú s nejakými mierovými stretnutiami v Budapešti a inde.
Iste, ukrajina nemá s čím a kým bojovať, ukrajinci posielajú svojich na jatky. NATO je bez zbraní.
Pre teba na vrátenie sa do reality - rusák sa motká 150 km od svojich hraníc, postupuje slimačím tempom, umierajú ich tam tisíce denne a dostáva dronové pozdravy do dôležitej infraštruktúry až po ural. Ekonomika sa im doma rozpadá a ani Elvíra nevie kudy kam.
Tak tu láskavo nemasturbuj o ukrajine pretože vieš o situácii govno.
Prečo by niekto s besným psom Putinom mal robiť dohodu ? Však X krát dokázal , že len klame, že o žiadnu dohodu nestojí.
S teroristami sa nevyjednáva a je jedno aké pekné sako majú na sebe.
Odporúčame