Keby to neurobili, tak Merkelová by aj darovala krajinu Putinovi na tanieri.
Už si zabudol čo sa stalo, keď naposledy sa nemec paktoval so sovietmi, že ? Ako si rozdelili sféry vplyvu v Europe a spoločne ju ničili.
Nech si nemec spomenie, kto v zničenom Nemecku spustil hospodársku dlhodobú obnovu - Marshallov plán a zachránil ich od hladu.
Čo sa stane na americkej základni je americká vec, do toho ťa nič. Nemci s tými zákonmi nemali žiaden problém.

