A čo má byť ? Rusom to predsa nemôže vadiť, však uznali prevratovú vládu v afganistane a prevratové vlády v Botswane, Mali.
A čo má byť ? Rusom to predsa nemôže vadiť, však uznali prevratovú vládu v afganistane a prevratové vlády v Botswane, Mali.
:)))))))))) Kľud, než ťa vystrie. To chce klystýr do konečníka a bude zase dobre.
Lenže na cestách nie sú zabezpečovačky, z princípu byť nemôžu.
Na koľajách by nejaké mali byť. Aby sa nevyskytli protismerné vlaky na tej istej koľaji.
Iste ? A kto nechal rekonšruovať úsek na juhu pri Moldave ? Nebol to náhodou Matovič v roku 2021 ?
Tu nejde o politiku ale o to, že sú trate na juhu v katastrofálnom stave. Až za Matoviča tam začali nejaké úseky obnovovať.
Podobne to je aj v iných oblastiach , všetko je zastaralé čo je štátne.
A vieš prečo vlak po prejdení návestia nezastvil sám ? Pretože na tej trati chýba zabezpečovačka. A prečo je celá trať zastaralá ? Lebo smerácke vlády na ňu roky prdeli.
Lebo Fico je patričná reakcia pretože celá tá trať je zastaralá. Čo s ňou robili celé roky smerácke vlády ? Kulové.
V podobnom stave sú mosty, nemocnice, vedľajšie cesty.
Ale hlavne že dôchodcovia, ktorí by sa na to mali sťažovať milujú Ficáááá.
Zabudol si ešte na orgie svetovejoligarchie v podzemí a cicanie adrenochromu z detí.
Máš na mysli ruské knihy ? U nich verím, že boli upravené a nielen po roku 2014.
Grázlik to bol od detstva. Však to napísal vo svojej knihe.
Toto je následok žrania konšpiračných výmyslov a umelo šírenej nenávisti na sociálnych sieťach
Ak si myslíš, že česi si nechajú s.ať na hlavu od dezolátov a magorov, tak sa mýliš.
Kopnú ho dúfam do prdele. Fico by takého zmrda dal do vlády na miesto splnomocnenca.
Kybernetika je paveda , že ? Tak vás to učili politruci.
Rusko má veľké problémy s ekonomikou.
Keď putin zistí, že je v perdeli a lepšie to už nebude, začne jadrovú vojnu ?
Tak preto Trump američanov sťahuje z europy a nechce im pomáhať v obrane.
Lebo už dosiahli všetky svoje ciele a Trumpa to nudí. Chápem.
Ak som dobre pochopil, američania radili europanom, aby vypli jadrové elektrárne, začali greendeal, povolenky na uhľovodíky, výpredaj firiem do číny atď.
Pretože ten systém rieši dopravnú premávku, nerieši problém, ak nejaký debil niečo vysype na koľaje.
Tam na niečo narazil vlak vo vysokej rýchlosti.
U nás sa zrazili vlaky , ktoré išli krokom.
A čo keby si dal pokoj ty, otravný rusošváb.
BTW, ako na tvoje grcy pozerám , tak hodina keď s tebou tresne infarkt o podlahu sa priblížila.
Odporúčame