A ty budeš voliť koho ?
A ty budeš voliť koho ?
Dežinko sa zasa ozval, pozerám. Veľmi ťa to mrzí, že ?
Čo tu žvaníš o Dzurindovi dementko ? Za tých 19 rokov čo on u moci nie je sa celý južný ťah nezmenil.
To je tak , keď tu vládnu treťotriedni papaláši a duševní obmedzenci ako Fico a Matovič.
Iste debilko. Len vy starí páprdi to nerobíte, že ? Vy ste zahamovali s TV ovládačmi v ruke.
Stavíme sa že nebude ?
Uhrík môže ísť do pitche. Keď chce porovnávať, nech sa pozrie koľko zadlžil Putin svojich občanov, aby si dokázal aký je borec. Rusáci dávajú obrovské prostriedky na vojnu. Europa musí reagovať tiež, keďže nie sme pod ochranou američanov.
Keby si sa do železníc vyznal, tak základná príčina je v tom, že tam nieje poriadny zabezpečovací systém.
Drbe ti v hlave fajne. Nájdi si dobrého psychoologa na tvoje obsesie.
Ak máš z toho po nociach psychické problémy, existuje riešenie - Lexaurin.
Nech si z nimi vytrie zadok. Od takého pokrytca by som ani pozdrav neprijal.
Jasné tupoid. A ešte mu patrí hrad pri Nitre, nie ?
Na rýchlikoch a IC sú sprievodcovia stále.
Okienko do problematiky ako sú u nás zabezpečené koľaje .
Čo má byť či existuje GPS modul ?
Nemáš potuchy ako a čím sa na slovensku zabezpečujú a riadi prevádzka.
Naštuduj si čo je to zabezpečovač LS, komunikačný systém GSM-R a kde aké máme.
Rusi teda ich verchuška, moskali a propagandisti nič iné len rozširovanie ríše v hlave nemajú.
Odporúčame