nenávisť ukrajincov voči Európe ?
Ty si sa dnes zrazil s ruským koňom že od rrána drístaš nezmysly ?
nenávisť ukrajincov voči Európe ?
Ty si sa dnes zrazil s ruským koňom že od rrána drístaš nezmysly ?
Fašistické prasce sú rusi a nenávistná slovenská hejnárodná rusáčikovská úderka u nás.
Nehovoriac o spúste neoľudákov drukujúcich Magianovi a Uhríkovi, čo sa ich za roky vyrorjilo.
Sú, civilná ekonomika im ide do hnoja.
Na zbrane ale dávajú financie.
NATO ostane na ruských hraniciach, pretože rusácke hranice končia tam , kde začínajú hranice iných štátov. A
Potravinovú sebestačnosť rusom pomohol pripraviť západ, keď rusov naučil znova chovať kravy americkým štýlom a predal im tisíce kráv. Pozri si videá o firme miratorg.
Hnojivá sa vyrábajú aj v iných krajinách, Rusko nie je nenahraditeľný zdroj.
Nech začnú a následne pôjdu na chui v poliach ako ich predchodcovia .
V Moskve je veľké množstvo tlčhubov. To sa to drísta z poholdia veľkomesta. Mali by ich poslať na frontu, aby si to skúsili.
:D:D:D Že odboj na ukrajine. Rusácke govnomety už nevedia čo napísať do propagandy. Tá SVO im nejde.
Teraz si napíšeme niečo o slobode prejavy v Rusku.
Achmat naháňa strach nanajvýš deťom na jarmokoch. Kde sú tí naparení rusochujlovia čo mi písali, že ukrajinci budú pred čečencami srať kocky magi ?
Len na toto čaká tá rusácka čvarga. Treba ich vtiahnuť do pasce.
Ak to majú na obranu, tak áno. Ak to chcú použiť na útok, tak tá sila bude zničená do mesiaca.
Debatovalo sa, lenže ty si nič nepamätáš, hosip.
V rusku kedy skončí lov nového mäsa pre frontu cez rozšafné úplatky ?
Zbrane vymýšľať a produkovať vedia. To vie aj Severná korea, na úkor všetkého ostatného. Chce Putin viesť národ do podobného systému ako SK ?
To si myslel aj fuhrer aké bude Nemecko pevné. Despotické systémy majú v europe krátku životnosť. Väčšinou po dobu životnosti daného autokrata. Ak to prepískol, autokrat často skončil s dýkou v tele alobo pod gilotinou.
Aj rusi majú svoje hranice, kam môže autokrat dovoliť. Najviac po hladomor.
Nie sme ázijci, ktorí na 300 rokov sklonili hlavy pre verchuškou aj keď ľudu ubližovala.
čo neukradli, to zničili.
Ekonomika im smeruje do hnoja. Čipy majú, ukradnuté alebo preplatené cez tretie strany. Čo myslíš, odkaiľ sú tie čipy v dronoch a raketách ? Z europy, USA, južnej koreje, taiwanu.
Ani ich nepotrebujú, majú vlastné flaminga .
Nejako som si posilnenie ruskej amrády nevšimol.
Že majú nové tanky im bude na prd.
Po zničení logistiky ruské OT a tanky budú bez paliva a zásob.
Myslíš, že Europa bude pasívne čakať, až rusák začne invázie za obnovenie historického raichu ?
Hlavne potom, čo chce Trump stiahnuť armádu z Europy domov ?
Odporúčame