Vám dezolé nekutočne drbe v hlave. Vy veríte takým pitchovinách akým ani v stredoveku neverili.
Vám dezolé nekutočne drbe v hlave. Vy veríte takým pitchovinách akým ani v stredoveku neverili.
A prečo by ho mali mať radi ? Kto je Fico, nový Kristus ?
Oni nestranne hodnotili jeho žlčovité vyskakovanie, nenávisť a chorobnú túžbu po moci. Tieto typy psychiatri dobre poznajú.
Aspoň si nerobi z hubyť riť aj ty. Putin nevie čo to je rovnosť národov. Spomenul si starrý ruský raich a myslí si, že právo ho obnovovať násilím. Rusák aj doma pohrda neruskými etnikami.
Fico drví na kašu nanajvýš svoju hubu, z ktorej si pravidelne robí riť.
To tak dopadá, keď sa niekto kamaráti so zmrdami. Keď sa mu nebudeš hodiť, odkopne ťa.
A potom zatancuje kozačka na ušiach.
Chmelár Fica varoval, že sa podporou dezolátov a mašíblov zahráva s ohňom.
To už prestáva všetko. Aby sa smerácka a hejnárodná uderená chamraď takto vyjadraovala o doktoroch, že na ľuďoch robili pokusy ako Mengele.
Zasa arogantné vyhrážky o zatýkaní opozície, čo ? Začínam mať vás plné zuby , dezoláti.
Doktori vás zachraňovali, keď hlavne starším ľuďom kolabovali pľúca v záchvatoch horúčky.
Myslíš, že Sabaka nemal čo robiť a vymýšľal si nezmyslené opatrenia ?
Rus domový je šváb.
O dva roky bude mať Fico penu u huby. Jeho dvorný bláznivý pes von Blaha ju má už teraz.
Ale no, Trump v diktátorstve na Putina zďaleka nemá.
Keď ich dezolé a skorumpovaní sociálni demokrati vyštvali za hranice, tak sa nečudujme.
Slovensko je v hnoji.
lenže niekde sa kradne vo veľkom. Korupcia je koľkokrát horšia ako vojna.
Ešte majú spoločné, že ani jedného príroda za to nepotrestá. Len puchnú, kradnú a škodia.
A potom ich lekári ešte zachraňujú za štátne.
Nepochopil si čo som písal, že ? To je Luďo holt normální vo Ficilii v osobitnej škole.
Opravím tvoje lži - Ukrajinský ľud sa hnevá na rusákov a Putitna. Rusák začal vojnu, niči mestá a teraz keď dostáva ochutnať vlastnú medicínu, čo je vo vojne normálne, tak sa tu rozohňuješ ako Fico.
Ako to stojí v biblii, musí vyrásť aj zrno aj kúkoľ.
A potom kúkoľ zhorí v ohni. Proste kým väčšinovo nevymrie generácia voličov Ja milujem Ficááá , dovtedy tu bude mizéria.
Oni sú tak vymletí, že pravidelne zhadzujú desaťtisíce eur z balkona, lebo nejakému manipulantovi uverili.
Aj Trump aký bol ohnivý keď videl že Putin môže čokoľvek a on nie. Tak závidel až zoranžovel.
Prestaň zamorovať diskusie gebuzinami, vatnik,
Odporúčame