Angličania sú taktiež západ, ty dement.
Angličania sú taktiež západ, ty dement.
Fukčný jadrový reaktor vymysleli američania v roku 1942 na Chicagské univerzite.
Rusi naučia američanov, na fúziu ani nemajú peniaze, ty patent.
Jabločkovova lampa vydržala svietiť pol hodinu.
Edisonova lampa 45 hodín a to prvá séria.
Rakety robili už číňania.
Celú automatizáciu a teroriu okolo nej vytvoril západ. Rusák by žral šušne nebyť západu potom, čo Stalin zakázal kybernetiku.
Rusi rozhodne neobjavili rakety ako kozmické lode. Len o mesiac predbehli američanov s vypustením.
Ten let vyšetrovali úpne iní ľudia - Mezinárodní tým.
Agresívny rusák hneď na začiatku pohádže jadrové rakety na europu ? A toho beštiálneho odpadu sa ty zastávaš ? Ty si dobrý chuikin.
To je tak, keď niekto číta mašíbloviny na govnometoch.
O DCA povedal Kaliňák , že je všetko v cajku. Mrákavu okupantov som ja nikde po podpise zmluvy nevidel .
Takže sa ukľudni.
Čo my tu máme s Tisom, Tukom a podobnými.
Však tí by tzv. libtartov nenávideli najviac.
Už som zažil pošahaných jehnárocných rusáčikov, ktorrí velebili ľudácky štát a zároveň oslavovali Putina.
Takže lietadlá, kozmické lode, autá, počítače, jadrové reaktory, elektrickú energetiku, vedecké metody, chémiu, fyzikláne teorie relativity aj kvantová teoria to je všetko nič, to sa rusáckemu durakovi neráta.
Teraz nám ukáž, čo také vynaliezlo Rusko. Okrem čeky, gulagov a gigantickej byrokracie.
Mužik, neblábol o Číne keď o nej nič nevieš. V Europe bola v časoch čínskych impérií rímska ríša v celom stredomorí a pred ňou macedonska ríša.
Bavíme sa o zaostalom mordore ,ktoré si z nejakého dôvodu myslí, že je pupok sveta.
O akom človeku, o duševne chorom satanskom kgbákovi z krasnej ploščade ?
Ty si ten posledný, čo máš čo spomínať vyhrážanie.
Skús bojovať za rusákov alebo ich sem pozývať a už sa s tebou s..rať nikto nebude.
Teraz ešte môžeš, až začne vojna tých krvilačných beštií s NATO, skončia ti zlaté časy.
O skutkovej podstate vlastizrady nás nemusíš poučovať, Biľakov pohrobok.
Rusko prehralo v historii mnohokrát alebo vodlezlo s dlhým nosom.
Dostane na ptichu aj teraz.
Zato govnometoch z ktorých čarujú miestni mašíbli rozprávky o great game a ruských neta analoga surovinách je prauuda, že ?
Fajn vedieť s kým si to pôjdem vybaviť, ak rusák zaútočí na NATO krajiny.
Vtedy skončí platonické slovné prekáranie a skončíte ako vlatizradcovai zavesení na kandelábroch za nohy v prievane.
Až po rusákoch, mužik.
Ty zaútočíš nanajvýš prdením z huby, sa ti vôbec podarí vstať od stola v krčme v liehovom opare. Dedko škuľavý.
Už som ti napísal. Než europa padne, rusák bude dávno ryť držkou v hline a žrať trávu.
Odporúčame