Otakar Foltýn je odborník pre bezpečnosť štátu, destabilizáciu spoločností a hybridné akcie.
Odhaľoval a rozumne vysvetľoval o čo sa rusák snaží.
Otakar Foltýn je odborník pre bezpečnosť štátu, destabilizáciu spoločností a hybridné akcie.
Odhaľoval a rozumne vysvetľoval o čo sa rusák snaží.
muhehehehe, ten je najschopnejší len preto, že má najtupších voličov
Poľsko zvysoka prdí na V4 a ide si svoje. Na klub dôchodcovský klub salonnych dedkov nie je zvedavé.
Poľsko nerobí predklony ani v Bruseli, to by si mal vedieť.
Moc sa mi ľúbi ako ficoidom nevadí dodávanie zbraní jednej zo strán, a ešte to nazývajú mierový postoj.
Omyl, rusák to začal, rusák má s tým skončiť. On skončiť nechce.
Najprv by som pochytal miestnych putinových sluhov a propagandistov a hodil do Dunaja.
Jeho drísty o mieri. Ako vybavil ten mier, keď bol u Putina ?
Presne tak. Miesto toho aby to na rovinu povedal tak drísta o mieri ssytémomo - netreba sa brániť.
A potajme s Kalim lifruje obrovské množsstvoo zbraní pre AFU. Odporná ropucha
Požičané patrioty Naďa by tu ostali dlhšie , keby besný Fico alebo Kali predlžil zmluvu. Miesto toho Ficiak brázgal nemcom do wehrmachtu.
Keby vojnu štáty EÚ nepodporovali, tak by podľa jeho slov mohla vojna už dávno skončiť.
Iste, obsadením ukrajiny. To by ti Ficina vyhovovalo. Pretože nenávidíš ukrajinu , taka ako Putin.
On ju odcudzuje potíšku pod duchnou. V skutočnosti ale lepí ruské vlajočkčy na okná.
Len vy rusácka agresívna verbež, boľševici a korupčníci stet tí praví slaviani.
Dne je celé rusko jedna poľšahaná fašistická militarizovaná krajina ustavične sa vyhrážajúca nielen europe.
Tieto sračkomety nebudem pozerať, pretože sami ruskí vojaci odhalili ako sa pri anexii fabuluje.
Reálne sú kacapi po tri a pol roku 150 km od svojich hraníc a umierajú ako krysy vypadávajúce z dopravníkového pásu.
Čo bolo vidno ? Že Trump spravil Putinovi poklony ?
Prosím ťa, už na druhý týždeň zmenil názor.
Pkrytec Fico má qqt a nie pravdu.
Nech sa spýta Putin ako ide u nich doma mierová ekonomika, rozvoj a propaganda .
Koľko dávajú na vojnu a koľko na infraštruktúru , zdravotníctov a školstvo napríklad.
Pomôže na slovensku, až budeme robiť poriadky s rusošvábmi.
V tvojom sne možno aj to po pol litri samohonky.
Vyzbrojovanie funguje v EU dobre. Rusák bude dostávať kvalitne do držky, len niečo skúsi.
Myslíš ako Kotlár, Huliak, Machala ?
Keď toleruje vám rusácku propagandu a vaše hejty, tak toleruje aj naše.
Odporúčame