V česku žiadni dezoláti a kolaboranti s rusáckom mať žne nebudú. Takže kľud.
V česku žiadni dezoláti a kolaboranti s rusáckom mať žne nebudú. Takže kľud.
Mali tam duševne chorého blázna, ktorý chcel vykoľajovať vlaky.
Čo tu blázniš ustavične s liberálnym fašizmom, drbe ti ? Češi volili babiša kvôli úplne iným veciam - sľúbil im nebo zadarmiko a kvôli kauzám SPOLU (dozimeter, pirati a ich IS, bitcoiny). To je celé.
Vidím to na zlepenec s SPD, ktoré bude robiť Babišovi vrásky asi ako naši kotlebáci.
Okamura bude stískať babišove gule. Do dvoch rokov toho bude mať Babiš dost a zlepenec sa rozpadne.
To si píš že skončí. Ako aj Fico, ktorý to vedie na slovensku na psí tridsiatok.
Lenže to nie je výsmech z viery ale výsmech z pokrytectva prelátov.
O 4 roky skončí aj babišov hnus . A možno aj skôr.
:D:D
Dobre ti drbe na karbid.
Nejde o nejaké pohlavia a migrantov. Ide o to že Orbán je bábka Putina a v štáte bašuje ako v rodinnom pašaliku.
Ani maĎarský opozičný politik nechce migrantov ani 72 pohlaví. Ale chce aby tá mangalica šla od válova konečne. Inak sa maďarsko nikam neposunie.
Teším sa až bude Okamura Babiša sekírovať aby sľúbil vystúpenie z NATO.
Kobližkár Babiš bude robiť pre rozvoj kulové a rozdávať dôchodcom kostelecké údeniny. Možno aj na tuzemák z likérku drak niečo ostane. Stratené 4 roky. Ale možno sa tá menšinovaá vláda rozpadne skôr.
Ale volil si stranu korupčníkov a hasičov, ktorí nevedia hasiť.
Alebo osi zvolil hejnárodných osprostencov s alobalom na hlave ?
Komodor, treba si uvedomiť jedno - kdejaký slovenskí dabačovia a kotianovci sú minulosť.
Ty máš tiež pekné vidiny, čo ?
Pitomio už nadbieha za horúca.
To by museli byť maďari úplní blázni aby si po 4 rokoch znova zvolili toho starnúceho korupčníka napchatého v Putinovom zadnom otvore .
ANo mínus jedno kresielko.
https://www.idnes.cz/volby/za-premiera-navrh…
Místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček po sečtení většiny hlasů řekl, že Andrej Babiš zůstává jasným předsedou hnutí i kandidátem na premiéra. ANO podle něj nebude jednat o vládní spolupráci se stranami současné koalice. Naopak připustil možnost spolupráce s Motoristy a zopakoval, že referendum o vystoupení z EU či NATO je pro ANO nepřijatelné.
Motoristi mu stačiť nebudú. Tak prajem príjemné vyjednávanie s .. .s ... s ... niet s kým.
Aká je korupcia u PS, keď ani nevládlo.
Ono by to chcelo predlžiť volebné obdobie na 5 rokov.
Fico - ani náboj na ukrajinu a zrušíme DCA zmluvu s USA.
Babiš - Muničnú iniciativu zrušíme alebo presunieme pod NATO.
Och iste , veríme, veríme :D
Odporúčame