Protest možno bude ale ako u nás, nezmení sa tým nič.
Protest možno bude ale ako u nás, nezmení sa tým nič.
Na základe čoho to vidíš ? Lebo sa ti chcelo ?
Nepoužije, jedine ak bude rusák útočiť tak sa budú brániť.
Pretože je to banda rozbíjačov, ktorrí by neváhali Putinovoi pozvať pozývací list.
Mimochodom v Rusku ako skončil Navaľnyj , Kara-Murza , Boris Nemcov ?
:D:D:D:D
Ako povedal Fico - občania a opozícia, rešpektujete výsledky volieb.
podkopávají politický pluralismus a svobodu médií.
A toto napíše rusošváb, ktorého vyvolený vodca zaviedol cenzoský roskomnadzor a opozíciu nechal pozatvárať a vyhnať.
Ďakujeme za propagandu z govnometu slovanskenoviny.
Moldavsko prežije a bude sa rozvíjať v pohode bez Ruska. Stačí , že sa viac integruje s Rumunskom, ukrajinou.
Nebudem ti tu vysvetľovať aké objednávky spravila a s kým rozbehla spoluprácu. Nájdi si to na infoservise českého MO.
Len ti napíšem že aj vďaka nej je česká armáda na tom nebetyčne lepšie ako slovenský skanzen.
Ukrajine ak niečo darovala z armádneho vybavenia, tak hlavne starý šrot.
Zohnal som peniaze pre stranu vlastnou hlavou už Fico vysvetlil ?
Čo také , deň ruského útoku Drang nach west ?
Teším sa na kľúčovú tlačovú konferenciu, kde uvidíme Matovičove krokodílie slzy a penu u huby.
Rozbitie vlády bohužiaľ nie je zadanie, je to Matovičova diagnoza.
On totiž nič iné nevie, len rozbíjanie a teatra mu idú na jednotku.
Nezmyselný boj proti extrémizmu ? Prečo by mal byť nezmyselný ?
Aha, čiže Matovič vylúčil spájanie s Hlasom ale Ficovi pomohol. Borec.
Matovič , verím že uznáš , že máš poslancov v strane pablbov a na znamenie zlyhania spáchaš politickú seppuku.
To sa už stalo ešte pred tým než Ficovi drblo v hlave .
Nič, len sa hodí o zem a zahrá veľké divadlo, kde Šimečkovi dá ultimátum - buď nepôjde PS s hlasom nikdy do koalície alebo sa prekole nožom ako porazený samuraj.
To je, Ficovi je vlastne jedno, na koho z opozície šteká. Nabudúce to bude Šimečkova mačka.
exploziu atomovky
Odporúčame