Odklonili ti mozog z hlavy.
Odklonili ti mozog z hlavy.
rusákom je jedno, že pozabíjajú celé rodiny bez ohľadu na to, či tam sú vojaci alebo nie. Tak nekvákaj.
Jasné mužik, ty veríš len báchorkách Konašenkova ako nett analoga ruská armija zničia 300 himarsov AFU-
To je program na podporu lacných pôžičiek SAFE. Takže nie že dostane ale požičajú mu.
To sa mýliš, oni to dostali befelem spolu s notičkami z ruska .
A toto sú len štátne opatrenia. Nárast cien spôsobí nárast výdavkov v samospráve.
Ľudia, tešte sa aj na vyššie miestne dane.
Milá zlatá, štát na to už nemá, keď pekne odmeňuje duševne chorých obmedzencov ala Kotlár, Huliak , Machala , rozhadzuje na 13te dôchodky a platí armádu úradníkov.
Nie igiot na belize ale bašternák, bodor, brhel, kvietik na slovensku.
To neboli predaje za bazárové ceny, súdruh.
S výnimkou elektrární nemám proti jeho predajom nič. Vieme ako štátni nominanti bašovali v tých podnikoch.
Kapitáno, tie VŠ čo rástli ako huby po daždi nakotil ešte Mečiar.
Komouš zanedlho vymrie.
S Ficom je definitívny jeden fakt: Táto krajina nie je pre mladých.
Pridaj k tomu 10 miliard ktoré minula Pelegriniho ročná vláda.
Okrem toho Fico eveidentne nevie hasiť, pretože mu dlh narástol o ďalších 10 miliard.
To musel na niečom povzbudivom fičať.
Článok z roku 2021. Fico obviňuje Matoviča, ten sa vyhovára na Pelleginiho. Slovenské verejné financie sú v katastrofálnom stave. Ako keď rodina ťahala repu.
Rusi útočia a anektujú. Pilturcké plky si nechaj pre svoje stádo vatnikov.
A čo má byť ? Niečo také spomínal Fico na námestiach že z firiem áno ?
Kde je jeho sľub, že roztrhá vojenskú zmluvu s americkou armádou.
My určite, Poľsko nie, ani škandinávia.
Odporúčame