S valaškami, keďže iné armáda skoro nemá.
S valaškami, keďže iné armáda skoro nemá.
Aby som nezabudol - poriadne skruhnuť stranám peniaze za voľby. Nech si nemyslia že sa budú chovať ako štátom dotované firmy.
Keď to spravia aj smeráci, sns, hlasáci, tak ok.
Tvoje tvrdé dáta sú tvoje mizerné fabulácie, smerácky mašíbl.
O polovicu im skruhnuť platy.
Smerák akurát kradne. Ty si väčší cct ako Blaha. Prisahám.
Takže Mečiar a jeho kapitálotvorná vrstva s kindermanažmentom nie.
Tty dement smerácky uderený, tie predané podniky na západ stále fungujú, zatiaľčo mečiarovské čoro moro je zväčša zbankrotované.
To napíš Kalimu, ktorý má so Strnadom ohromné kšefty
Tak boli asi zatváračky nie ? A to nielen u nás, po celom svete až po Čínu. Veľký ekonomický prepad zažili všetci. Preto sa tak za Peleho dočasnej vlády zdvihol dlh a pokračoval za Matoviča.
Ten dlh naozaj nezapríčinili MOMKy ani zbytočné testy.
Smeráci nech sa láskavo nevyhovárajú na vlastnúú neschopnosť.
Tu istý uderenec písal, že Fico hasí pruser čo Matovič narobil a priložil k tomu graf zadlžovania.
Tým si krásne na.ral do huby pretože dlh prudko stúpol už za Pelegriniho.
A stúpa stále, takže áno, Fico hasí ale napalmom.
No ty kokso, čo ešte z teba vypadne za tuposť ?
Tak ako sa nekupovali za predchádzajúcich ficových vlád aaž sa z armády stal skanzen.
Ozaj a prečo Kaliňák kupoval teraz 2 fajnové lietadlá pre papalášov ? Čo majú papaláš lietadlá spoločné s obranou ?
Myslíš, že ekonomiku učili na VUMLi ?
Tak sa pozri poriadne na ten graf, za koho to začalo prudko stúpať. Ešte za Pelegriniho.
Až po Ficovi a jeho zlodejoch v strane.
Trepeš ako obvykle. Za to môže smerácke rozhadzovanie.
Pozri si štatistiky o koľko stúplo zadlženie v tejto vláde.
Baví ťa nesúvislé bľabotanie ?
Teraz sa diať bude. Nebudú mladí pracovať od vidím do nevidím aby smeráci a dôchodci mohli hltavo mľaskať.
Odporúčame