ja som naopak presvedceny o tom, ze pokial je mier, vvyhrava Rusko.
je to podraz voci zene, ked si ju muz nechce vziat za manzelku. bodka.
správne, simon. treba ist po pricine a nie plakat nad nasledkami.
presne tak, vyzerá to, že pán Blaščák má bočné úmysly so svojou partnerkou, keď si ju odmieta pojať za manželku. alebo je jednoducho lenivý a chudobný, prípadne lakomý.
pupuško, nie je dolezite, ze TV vysielala nejaky blud, ale dolezite je, ako vravis, ze sa od gorbacova vsetci prezidenti za tuto okupaciu ospravedlnili. ved to chopok, ze TV program sa k putinovi ani nedostane. naco aj?
takže názov "registrované partnerstvo" nahradíme eufemizmom "životné partnerstvo" a je všetko na porádku. už budeme spokojní, lebo táto subkultúra sa razom stáva prirodzeným behom vecí.
podla novych dejin, ktore mas vedla seba na papieri, za vsetko mozu Rusi. ved ako inac.
kto by kedy povedal, ze tieto busy budu take vzacne :)
300 000 obcanov nam povrazdili Nemci, a aki sme s nimi kamosi
nanosekunda, dzurinda bola v Rusku? a co, vari zabludil? este nemaju ten ukrajinsky mur za nase prachy postaveny?
aj by som ti povedal, ale netusim, co v tom dokumente je. som lenivy si ho pozriet :) kvantum propagandistickych filmov som videl do ´89-teho a neveril som ani vtedy. dnes vsak prehodnocujem moj vtedajsi postoj, pretoze pravda býva vzdy niekde uprostred.
a je nerozvazne pre cely narod, ze prave tato opozicia si vyhradila pravo jedinej pravdy. keby to bola pravda, beriem, ale je tu jasne politizovanie, lebo prehrali volby a oni prehravat nevedia, bolo im slubene stale vyhravat. ale, za toto nemoze narod, ale ich neschopnost.
Odporúčame