oni si tam normalne chodili na tankoch? tedaaa, to je ale drzost. ja som si myslel, ze tam parkuju loďky.
oni si tam normalne chodili na tankoch? tedaaa, to je ale drzost. ja som si myslel, ze tam parkuju loďky.
presne tak, a ja, ze nejaka znama postava a to bola ona?
ked raz budem niekomu nieco dlzny, tiez podpisem taky zakon.
ja som sa akurat isiel vysikat na ulicu pred krcmu, a videl som v okoli tovarne Putina.
moment, ludia z kulturnej branze su elita? su to ludia, ktori neboli schopni realizovat sa v nejakej profesii tak, aby prinasali uzitok celej spolocnosti. napr. taki herci nemozu chapat spolocnost, ked len kopiruju to, co druhi robia. ked hram krala, to este neznamena, ze aj chapem procesy riadenia ako kral...
mackey, to o zahrabavani vojakov plati o ukrajine, a rovnako o vojskach nato. ked pojdes bojovat za usa, a padnes, jednoducho ta zahrabu, pokial ti predtym ukrajinci nevyberu zdrave organy, ked nejake mas.
mier, rovnaky text by si dal, ked vravis o Ficovi, nic prevratne.
samozrejme, ako inac, ved zijeme v totalite.
naco ti je dokaz ku krymu, ked tí ruski vojaci tam boli dla zmluvy?
biely dom ma nato platenych zradcov vo vsetkych krajinach, ktori to robia za ameriku. na spinavu pracu je treba len necistych ludi.
ved rusko ani nie je vo vojnovom stave s nikym.
Kampaň CIA za popularizaciu terminu ‚konspiracne teorie‘ a za pretvorenie viery v konspiracie v predmet zosmiesnovania a nepriatelstva, je povazovana za jednu z najuspesnejsich propagandistickych iniciativ vsetkych dob.
ved to je to iste ako BMG invest, len na dlhsie obdobie, aby sa nato neprislo ihned.
Paradox pravice : Ak rátajú s tým, že ľudia v 2. pilieri budú poberať minimálne dôchodky, tak načo tam vlastne vstupujú?
Odporúčame