takže hada Figeľa neodvolajú, poslanci práve v tejto chvíli stiahli návrh.
takže hada Figeľa neodvolajú, poslanci práve v tejto chvíli stiahli návrh.
tak sú tí Rusi na Ukrajine, ci na svojom území pri hraniciach? ja by som si pred fasistami, ktori strielaju do svojich obcanov, tiez strazil pribytok. kurnik, v usa niekomu vkrocis do pribytku, moze ta zastrelit.
este raz link: -dlznik.zoznam.sk/dlznici-na-poistnom?q=polis-
ja by som k agenture Polis - nevedno prečo ju majú novinári radi, keďže ju často "citujú". agentúra POLIS teda urobí x prieskumov ročne. A tu je taký malý problém:
Za rok 2013 nemala agentúra POLIS žiadne príjmy, len mzdové výdavky vo výške cca 12 000 eur.
Otázka 1: Robí POLIS prieskumy zadarmo alebo nepriznáva príjmy a klame?
Otázka 2: Z čoho platí POLIS anketárov, ktorí údajne zbierajú dáta v teréne alebo telefonickom prieskume, ak výdavky za celý rok boli len 12 000 eur?
Otázka 3: Je takáto agentúra vôbec dôveryhodná?
Tu sú verejne dostupné údaje za rok 2013.
PS: Ako BONUS si pozrite, koľko tisíc eur dlhuje Polis Slovakia s.r.o. na poistnom Sociálnej poisťovni a VŠZP: http://dlznik.zoznam.sk/dlznici-na-poistnom?…
ta co chce byt przidentkou sama priznava, ako vycvicili talibancov: https://www.youtube.com/watch?v=L9riC3944m8
v kyjeve sa na 9.maja chysta pochod pride - a vzhuru do juropy, bu*zici
ja verim Leškovi. 22 rokov robil prave v tomto okrese od pochodzkara az po riaditela okresu. dnes je riaditelom krajskeho riaditelstva. on vie presne ako mal postupovat, pozna "svojich" ciganov. ibazeby tu nejaka "mimovladka" zasiahla a chcela z toho vyrobit kauzu. Lesko vie, ze "tvrde zasahy" musi monitorovat kamerami.
mimochodom, ked Figela odvolaju, "vrchny cigan", ktory bol velakrat skor v USA ako doma, ide od funkcie, tak naco je dobra tato sprava?
poznam par desiatok dalsich expresivnych vyrazov, ale pochybujem, ze mi prejdu
natan, pisem len to, co som od Kata pocul na videjku, mozno ty mas lepsie infosky
mackey, ludia sa uz davno nedelia na komunistov a nekomunistov, ale na pacifistov a vojnovych stvacov.
gibo, je nepodstatne co k tomu napises, realita je ina.
Musíme nájsť východisko z krízy,“ povedal Hollande --- z akej krizy?
"nikto Váhostav žiadnym spôsobom nenútil" - byvaly riaditel Kato tvrdi pravy opak. boli nuteni ist pod cenu, lebo si uz v dialniciach nikdy nevrznu. takze - slovo proti slovu.
podľa Františka Šebeja Táto dohoda je počas celého obdobia nedotknuteľná. Funkcie sú výsledkom dohovorov a voľby. Je to porušenie parlamentnej tradície a parlamentarizmu.
► tak má tam byť zabetonovaný jeden človek ako za sociku, alebo nie? lebo keď hovorí o funkcii, túto kadehákom nik neberie.
ringel, nie je dolezita vyska platu, ale kupna sila a celkovy pocit stastia cloveka
Odporúčame