ta co je nekompletny? aby nas napadli?
aha, tu sú: https://www.facebook.com/1408582556116841/ph…
ked sa tak zamyslim, neviem, ci je mudre tam davat nadjazd pre cyklistov. tá cesta je vlastne smer na Spissku Novu Ves, cez rekreacnu oblast Ružín. a ked sa tam vyhotovi co len jeden nadjazd, ten moze neskor zavadzat pre nadrozmerne naklady, teda vyskovo nadrozmerne. lebo stane sa, ze niekto si chce prepravit do rekreacnej oblasti na Ruzin napriklad loď, alebo chatku a tento nadjazd by mu v tom uz vedel zabranit.
samozrejme, vinny je motorkar. preco, to uz napisal crescenzo
presne tak, mali by tam byt policajti. hlavne, ked je verejne zname, ze toto je cesta pre nahananie sa motorkarov.
mna pobavilo, ze sa politici tak radi fotia s nasim estebakom.
a co je na tom? po minule roky ta tiez zaujimalo, kam, kedy a ako chodievaju statnici vzdavat uctu padlym vojakom za mier?
ja si myslim, ze aby to bolo ciste, cez ukrajinu by nemal ist tranzit. prave ten tranzit umoznoval kradeze plynu ukrajincami na ukor europy. pripadne, sme sa stavali rukojemnikmi ukrajiny, lebo len na nich zalezalo, ci plyn popluje dál. a tak - nech si gazduju sami, ked to vedia.
tamaron, ked si pozries situacnu mapku, tak ked sa na teba vyvali spoza zakruty motorkar v takej rychlosti, nemas sancu: https://www.google.sk/maps/@48.760853,21.177…
seat, tento usek, kde sa to stalo, bezne sluzi na prehananie motorkarov do kopca a z kopca. pri rychlosti toho motorkara, by nik nemal sancu prejst cez tú cestu https://www.google.sk/maps/@48.760853,21.177…
usek, kde doslo k nehode, bezne sluzi na prehananie motorkarov do kopca a z kopca. pri rychlosti toho motorkara, by nik nemal sancu prejst cez tú cestu - street view: -google.sk/maps/@48.760853,21.177748,3a,75y,125.21 h,65.45t/data=!3m4!1e1!3m2!1sxd2EQf1_uonoVWAjFsimo A!2e0!6m1!1e1?hl=sk-
je to dobry tah, tato volba kriklunov rozdeli aspon na 11 mesiacov
vsade osobne bol aj putin, spolu s chuckom norisom
nebol a uz je, a co teraz? pojdes bombardovat krym?
takze sa tam nenahrnuli vlakmi fasisti z kyjeva, aby naucili krymcanov moresu, co?
presne tak, je to ich jedina agenda. spravaju sa ako dieta, ktore nevie prehravat.
a najhorsie na tom je, ze ten cirkus im platime my, z nasich mozolov. dakujem pekne, ked si chcem pozriet chobotinu, zapnem si telenovelu.
Odporúčame