najlepsi minister, najlepsi ekonom, a vsetko najlepsie, a zovsade ho vyhodili. chudatko, polutujme ho...
najlepsi minister, najlepsi ekonom, a vsetko najlepsie, a zovsade ho vyhodili. chudatko, polutujme ho...
a ako je to percentualne v Nemecku, lebo si zahovoril tú deviatku
a pri tychto uvodnych slovach do diskusie, moze tato uspesne koncit. niet o com dalej debatit.
kanik chce tlacit na sukromne poistovne? to sme uz v socializme?
skonci to potom, ked usa ovladne vsetky prirodne zdroje na svete.
autor mojich slov: "Bebjamín H. Freedman žid, narodený roku 1890,podnikateľ,vlastník Woodbury Soap Company v New York city.
Vystúpil z radov židovstva po Židobolševickom víťazstve roku 1945 . Minul 2,5 milióna dolárov na odhalenie pravdy, okolnosti okolo prvej a druhej svetovej vojny."
95% dnešných židov sú Chazari a ich predkovia nikdy nevkročili nohou do terajšej Palestíny. Chazari sú mongolsko-asiatská rasa. Ich domovom, bol Čínski Turkestán, až v roku 740 n. l. prijali židovstvo a ich jedinou religijnou knihou je Babylonsky Talmud, čo je odporná kniha ,plná zverstiev. Hovoria si, že sú židia, ale aj to slovo žid – jew, judaism, či semita, nedáva zmysel, sú to len slová, bezo zmyslu. Slovo antisemitizmus, je židovský vynález. Prišli s ním po prvý krát, keď sa rozhodli dostať Palestínu a odpútať pozornosť od slova žid a zviesť to na sionistov a kresťania im nato skočili. Žid je žid a sionizmus je len slovo. Je to len slovná hra
ved ani Tiso nikoho nezabil, a obesili ho. ktovie preco?
to je zamer ameriky, aby UA napadla Rusko, lenze im v tom brania domobranci.
timpe, a teraz nam napis zivotopis tvojho oblubeneho prasacenka
timpe, keby tam bol agresor z moskvy, kyjev je uz davno obsadeny. a zaujimave, ze nik z domobrany sa na kyjev nechysta. preco asi? logicka odpoved.
ja by som sem hodil aj pricinu paranormalnych javov: https://www.youtube.com/watch?v=9Ui6AJO_9ME
co znamena "vyrieknem nad sebou ortieľ"? dufam, ze nie je samovrazedny atentatnik?
ale tie peniaze by chybali socialnej poistovni, a stat by si musel na dochodky poziciavat. Nemci, kde je to tiez 14 + 4, sa cudovali, ze my sme aky bohaty stat, ked si mozeme dovolit 9 + 9.
vidis, je to mozne, ze som to pozeral, lebo ked padli dvojicky, hovorim si "kde bol Bruce *Willis?"
preboha, ved autorom nie je luteran, ale citoval zo svojej posty
Odporúčame