HAC, viem, cital som o tom :)
HAC, viem, cital som o tom :)
no, esteze ju nevyt*r*t*k*ali
inac, onehdy tu bol navrh davat srot do zberne bezodplatne a do zberne ho smie dat len mestska cast.
ked to vravis ty, isto mas pravdu. niet nad spravy z havneho stanu.
prepac, ono to tak z celej tej pobabranej procedury vyplyva. samozrejme, ze to pisem ironicky.
verim, ze keby boli pozvani na 1.1., urcite pridu, lebo by sa to dozvedeli s dostatocnym predstihom, ako to v slusnej spolocnosti býva zvykom. a plne sa stotoznujem s tym, ze soudruzi z kancelare nekde udelaly chybu.
ja neviem, o com hovoris, ale ked je urceny nejaky protokol, tak ten by mal platit. inac je cely urad jedna anarchia. alebo prides ku kralovnej alzbete, tapnes si s nou a povies: "nazdar bratumm"? nepoznam ta, ale mam dojem, ze na vojencine si nebol, takze asi zbytocne o niecom pisem.
dnes som sa dozvedel, ze za atentatom su Rusi. som rad, ze si konecne niekto spomenul (ironia)
nic sa nedeje, obama slubil, ze bude menej pit.
aj polska vlada sa chce pobavit s povolnymi devami
valdis, je jeho povinnostou udelovat vyznamenania v den statneho sviatku. bodka. ved tych povinnosti zas nema tolko, aby toto nedokazal. ale, ked takato velikanska "moralna autorita" porusuje zakon, ako sa potom mame spravat my, plebs, rovnako?
ale chapem aj slovutneho pana przidenta - ked ma byt przidentom v babkovom state, na protokole pramalo zalezi.
takze tie akoze osobnosti do poslednej chvile netusili, ze dostanu metal? to je blbeee... protokol sa na nich vyto... vykakal.
kamo, takato akcia sa nerobi zo dna na den, osobnosti boli dost dlho predtym zname, a teda vedeli, co sa ide robit (ta sa asi na silvestra neozerem). ale, prosim, ked z toho chceme mat holubniik, lebo ved nezalezi na protokole. aj kralovnu mozes po pleciach potlapkat, ved je to stara geršľa.
no, ved hej, tieto osobnosti to dostavaju kazdy rok, co sa budu zdrziavat od chlastu... je tam toho, jedno hlupe vyznamenanie.
a co boli ocenovane osobnosti "unavene" po oslave noveho roka, ze nemohli prist? ta sa neozerem jak sv*ina.
Odporúčame