yojo, rusi snad budu mat problem, ale pozicky, ktore maju zo zapadu splatit v januari 2015, mozu poziadat o odlozenie platby, kym sa ich mena neustali na normal. a potom zacneme mat problem my.
yojo, rusi snad budu mat problem, ale pozicky, ktore maju zo zapadu splatit v januari 2015, mozu poziadat o odlozenie platby, kym sa ich mena neustali na normal. a potom zacneme mat problem my.
je prilis nedemokraticke, ze deti bohatych rusov studuju v zapadnej cudzine? skus im v tom zamedzit.
rec je o saudoch a ussa, kde zas vidis strasiaka?
preco vas trapia rusi? oni tento jav nevyvolali, a takisto sa s tym musia nejak vyrovnat.
zem, to je demagogia - ide aj o americke tazobne firmy, ktore maju v USSA výrazne vyssie prevadzkove naklady.
k nadpisu: a co z toho mame my, Slovaci? zas nic - Pokles cen pohonných hmot v Evropě zdaleka neodpovídá poklesu ceny suroviny pro lakotnost ropné lobby. Ta vydělá dokonce i na poklesu cen. Získá rovněž chemický průmysl, trochu doprava a ti, kteří v západních zemích topí „ekologicky“ mazutem.
je to rovnake ako s putinom - nemusim ho milovat, ale jedno viem, ze zije pre svoj narod, a tak by mal spravat kazdy politik.
presne tak, volit budem len stranu, ktora jasne povie, ze nesuhlasi s TTIP. sice teraz neviem, ci volby nebudu az po schvaleni dalsej kolonie ussa uradnikmi EU.
ano, ale v globalnom meradle pomenoval veci tak, ako su.
a my, plebs, to len tak nechame, lebo sme demokratickí. je nacase demokraciu poslat kdesi, ked nas niekto ide nedemokraticky este viac zotrocit.
a to malo byť Maďarsko „na pokraji odovzdania svojej suverenity neofašistickému diktátorovi, ktorý si líha do postele s americkým prezidentom Husseinom Obamom“ ?
ono by úplne stačilo, keby putin pozval eu lidrov a oznamil im, ze statom NATIO nepreda ani za hlt plynu - v tej chvili je po NATO.
zabavne, ako vas zapadny mainstream oklamal. zaoberate sa ukrajinou, a TTIP medzitym schvalia tie uradnicke svine v EU. toto je nas problem, a nie ukrajina, ci rusko.
na rozdiel od kisku, nemam zapotreby nieco zverejnovat. a to, co som daroval, sluzi tomu, komu to bolo darovane. my, ozajstni darcovia, sa tesime z nasho pocinu, a k tomu nepotrebujeme svetla reflektorov, ani publikum. bodka.
anton, je úžasné pozorovať ako pre svoju krajinu maká ten pravicový politik Putin. On je dôkazom toho, že je vlastne úplne jedno, či je politik pravicový alebo ľavicový. Stačí, ak sú jeho slová v jednote z jeho skutkami. A Putin je pri tom ozajstný tvrdý pravičiar, no na rozdiel od tých našich 150 červenomodrých zlodejov a príživníkov zhluknutých okolo parlamentného válova, plnom peňazí z našich daní, nekradne a nepriživuje sa! Svoju vysokú mzdu si zaslúži! Putin totiž o práci pre obyčajných ľudí nedristá a zámerne nezavádza tak ako pravicový oligarcha Matovič alebo ľavicový oligarcha Fico, ale pre obyčajných ľudí aj skutočne maká celou svojou osobnosťou. na tom nič nezmeníš.
Odporúčame