šajnu, nie šancu, čo to splietam
dal by som do pozornosti slová Šejka Imrana Husaina pre tých, ktorí nemajú ani šancu o dejinných súvislostiach: http://www.youtube.com/watch?v=wEYp-lLX2dQ
pozeram, ze za 25 rokov sa nic nezmenilo. bolsevici su este stale proti cirkvi.
pupusko, ako ta tak citam, si v kazdej škáre tohto fora, tiez toho moc nenarobis, co? teba sme tu uz neraz usvedcili z propagandy, takze, vies ako sa vravi - pozametaj si najprv doma, nech ta neohovaraju.
palmar, az tak dobre ho nepoznam. parkrat sme spolu kurili na balkone
NATO je obranný pakt? odkedy? sice nase zamini to ma recitovat ako povinnu basnicku.
samasikutra, uz sa neviem dockat, kedy budeme dotovat ukrajinu, lolko
takže politikom EÚ a USA sa nepodarilo kúpiť si dostatok poslancov gréckeho parlamentu, aj keď na verejnosť prenikla video nahrávka, z ktorej vyplývalo, že za jeden poslanecký hlas v prospech vládneho kandidáta na prezidenta sa ponúkali až 3 milióny eur. lenže poslancov za Syrizu sa doposiaľ nikomu nepodarilo skorumpovať.
ukrajinci boli zvyknuti, ze sa o nich Rusko postaralo. dokaze to iste aj amerika? inac, s tym americkym palilvom nam to tu v europe, aby som pouzil tvoje slova, moze pekne prdnut. predpokladam, ze pises z nejakeho bunkru v usa.
na rozdiel od teba, som nevidel jeho vyucny list. co tam este mal napisane?
aj vcera sa kvoli zle zasunutemu podvozku musel vratit do gatwicku airbus, co letel do vegas: http://www.facebook.com/video.php?v=10152640…
a uz vieme, kto ich zostrelil? predpokladam, ze zlí rusi. ide o pasazierov z tohto lietadla, alebo o inych? no, ci si ich nahodou nepoplietli.
vzdy sa zamyslam v suvislostiach. kedze obaja krajciri su z vychodneho slovenska (rozdiel 10 rokov), ci sa niekedy stretli? to sa nesmiem zamyslat? co myslite, bilak vedel sit, alebo ne?
pupušik, ja temy nemiesam, su to spojene nadoby, na zaklade ktorych si dokazeme spocitat dva a dve. takze nezahovaraj.
kaktus , ty si iny informator... pohotovo si zareagoval. nie si ty tá kiška?
pupuško, prezradim ti moju propagandu: tak do mesiaca frau merkel nebude vediet, co so sebou - vsetko teraz stoji na vysledku greckych volieb. s*ral pes nejaku ukrajinu, ta pride na paskal, az ked uz nebudeme mat opasky na vesanie.
pupuško, ty rodoľub, nikdy si neobranoval vlast, ci svoju rodinu. nevies, aky je to pocit, ked ti mafiani bombarduju rodinu vo vedlajsom state.
ty si vsetko premietnes do maleho poctu a do nasej malej krajiny. zhrozis sa uz pri cislovke 14, ci 15 000 ludi. ved to je stotina percenta ruskeho obyvatelstva. chapes kolko to je?
stale rozmyslas v nizkych cislach, je to akoby 550 Slovakov odislo do Ciech, lebo im zabijaju rodiny. ja si viem zivo predstavit, keby som sluzil v armade, a ktosi by zabijal moju rodinu vo vedlajsom state, ze si vezmem dovolenku, zbran mam, a idem a pomaham. kdesi som cital, ze tam vlastne bojuju ruski kozaci, to sice neviem, kto su, asi nejaka odnoz mafie, a potom ruski veterani - to uz viem, kto su - vysluzilci z inych bojov. ved tí ani nemaju iny zmysel zivota len bojovat. hociktory stat, ameriku nevynimajuc, kasle na svojich veteranov. su ludia, ktori zaziju ostru vojnu a uz sa z toho psychicky nikdy nedostanu, len bojom, lebo tam boli uzitocni. ty rodolub.
Odporúčame