co 30 000? rovny milion :D
zupad, pises tendencne, zaiste ti nic nevravi pojem - štábna kultúra.
nepoznam hitlerovu rec, ani ma nezaujima. ale ked teba niekto pritlaci, nebudes hovorit normalne, ale plny emocii.
kedze mi pripadas ako menej inteligentnay, napisem priklad: "ked sa dotknes mojho dietata, nezelaj si ma" -- koniec prikladu
sviecky palia? uz davno mali ciernych najomnikov defenestrovat.
tiez mi v priebehu citania spravy napadlo, ze nie je nic jednoduchsie ako ked by si niekto z opozicnikov, mozno najvacsi kriklun Lipsic zalozil sam na Belize, schrankovu firmu pod nazvom: Penta Enterprises Ltd... to sa potom dobre vykrikuje. je to tak priznacne americky sposob obvinovania.
hej, povedal aj to o svedsku, ale zrejme nie to ta vzrusilo. markov povedal to, co by povedal hociktory clovek na svete, ktory je pritlaceny k muru.
ja ti to poviem -. zssr neexistuje uz od roku 1990. a preto sa usa nazdava, ze je vyhercom
stat, ktory nie je potravinovo sebestacny, je lahko vydieratelny.
eroosvet, uz v lete 89 sa skartovavali haldy spisov stb. zasvateni vedeli, co sa chysta.
gazza, neboli by sme. kazdy uz mal takeho statu dost, k zmenam muselo dojst. neboli sme skazeni a mali sme chut pohnut svetom. dokonca sme boli svorní, nie ako dnes, ked kazdy z prispievatelov brani svojho zlodeja.
to ani kisku nevzali do kss, ktovie preco? :D
v 1989-tom moj svokor robil kotolnika (v plyn.kotolni) v martinskej ZTS. ved to mali leharo, na prevadzke bola aj postel a televizor. a tak sa nudil, ze pred kotolnou si spravil aj zeleninovu zahradku.
uz vtedy zarabal 4 000 Kčs. kam som sa ja hrabal so svojimi 2 300 Kčs?
a kde bol pan Budaj v 1989-tom? ja som to hovoril hned, ze s vrcholnymi komousami je treba nalozit ako s caucescom. 89-ty usporiadali komunisti na cele s generalom Lorencom, lebo sa im nepacilo, ako stari paprdovia riadia ceskoslovensko. cele to bolo s pozehnanim KGB. toto je cela nasa revolucia.
hej, povedal to http://www.svt.se/nyheter/varlden/estland-oc… , (na videjku od 15-tej sekundy): pokial dojde k velkej vojne, z estonska a lotyska nic nezostane - volny preklad.
takze - pokial dojde.
kedy sa ti nejaky rus naposeldy vyhrazal?
v 68 sa este velmoci usa a zssr navzajom respektovali, a nezasahovali do zaujmov svojich teritorii. az padom sovietskeho imperia v 1990 si usa zacala namyslat, ze su jedini rovni pred bohom. prichadza ale cas, kedy tomu narody prestavaju verit, a americke imperium padne ako padlo anglicke, francuzske, a sovietske. k tomu dojde, ci sa to niekomu paci, alebo nie, ide o dejinnu nevyhnutnost.
Tatran,
do sovietskeho zvazu sme sa dostali vstupom do EU. jeho centrum je uz davno v socialistickom bruseli.
SKOKAN, presne tak, a jeden z prvych rozkradacov, bol kanik s holandskymi drazbami, a svojim osobnym kavovaricom miklosom.
ja som len zvedavý, dokedy Dóm bude osvetlený. deň, dva po voľbách a fajka zhasne?
Odporúčame