a ako odisli, nasilu?
usa sa rozhodlo, ze pre nich rozhodnutia Medzinárodneho trestneho sudu v Haagu neexistuju.
kaktus, jedno videjko si pozri: https://www.youtube.com/watch?v=5x3TSIC-B4s
Laura, nie to som mal na mysli (ved komunizmus aj tak vymysleli kapitalisti, ktorí chceli okradnút inú skupinu kapitalistov), ale to, ze byvaly komunisticky stat je zakonite plny komunistov, a do parlamentu sa nedostanu?tak, kto potom? na ukrajine zrazu niet komunistov, tak kde su? isli vari do doliny?
zaujimalo by ma, ze ako v postsocialistom state NESMÚ mat v parlamente komunistov?
nehladiac nato, ze je to nedemokraticke, ved volici su ukrajinci, nie politici ineho kontinentu.
noa? keby si bol chlap, napises rovno svoj vek, ale kedze mas 22, spravas sa ako poseroutka.
kaktus, ani my nic nesmieme pestovat, len dovazat. to preto, lebo privela zbrojime?
numi, mas 22 a pises informacie spred 30-tich rokov.
dodok, si v inej teme, toto je tema o platbe za lenivych ukrajincov.
kaktus, nesplietaj hluposti, rak napisal historicke fakty, ty pises scifi
ivantt, ved triangel bude treba aj na ukrajine
exblavak, ozzy pes je zato plateny. musi z niecoho zit, noooo
enki, neboj, pridu aj k vam - vystava je putovna
nezavádzaj, sefcovica nik nevolil, je karierny diplomat, teda uradnik, ako 16 000 dalsich v eu parlamente.
nam nikto nic neodpusti, isli sme od zaciatku, od dzurindu nato zle. zlaty meciar
a kde je 5mld, co usa vrazila do vojny na ukrajine? rozkradla to gorila porosenko a jeho chunta? preco nezaplatili za plyn, ked vedia, zi zima je tu kazdy rok? zima, ktoru fico nevymyslel, tá prisla sama od seba... si predstav, si nevedel, co?
Odporúčame