Podľa Procházku by bol Fico pre Slovensko užitočnejší ako eurokomisár
snowman, plne sa stotoznujem s myslienkou, nech je na Slovensku dalsi subjekt, ktory bude ako protivaha tomu vladnucemu. nech v sutazi zvitazi ten, ktory konecne ludom na Slovensku prinesie klud a podmienky pre ich prezitie.
myslim, ze s tymto sa stotozni hociktory rozumny clovek, aj ten, co ma v abecede na zaciatku pismeno "S". ty ale davas populisticke medialne prieskumy, ktore maju obyvatelov zmanipulovat, aby zase ako stado volilo svojho dalsieho mesiasa, teda Prochazku. ked uz chcem volit cloveka, ktory je medialne na ociach, v parlamente, najprv sa pozriem, ci nieco ma za sebou, ci len nekeca. Prochazka, nech mi je ako sympaticky, zatial len kecal a, ked dostal po paprciach stichol. hascak z gorily ma v tomto pravdu, vacsina ludi chape politiku len povrchne. a v tom je nasa smola, nevidime si dalej od nosa a preto sme tam, kde sme.
tiez ta zdravim :)