Z koho z čoho ,nie s koho s čoho,ty máš určite len pár zúbkov ako každý správny dezole, však?:)))))
Z koho z čoho ,nie s koho s čoho,ty máš určite len pár zúbkov ako každý správny dezole, však?:)))))
Jasné,ten kto sa bráni agresorovi je zločinec ty si pekne vytretý,vidno aj podľa gramatiky :)))))
Dezole tebe okrem plynov uniklo úplne všetko:))))
Nie on tu je nato aby čo najviac pomáhal kremelskemu agresorovi podľa pokynov Moskvy...
Daj mapu podelenych území.trollko schválne:)))))
Na túto tupinu si prišla vlastnou hlavou,zlatko?
Veru vymenila ich banda dezolatov,podvodníkov, násilníkov a mafiánov,to sme dopadli, že,?
Každý tebou vymenovaný je oproti hentym vašim patlalalom na čele so Simkovovicovou,Huliakom a spol úplný génius:)))))
A s tou Vadalovou hlavnou štátnou oné,na aký post počítajú?
Ale veď daj,neondej sa:)))))
All on Milan...
Ktoré rozhodnutie politológa rozhodlo o osude spoločnosti?
Veru lebo rusi hovoria že stopnutie našej vojenskej pomoci má pre vyvin vojny zásadný strategický význam ktorý úplne mení pomer síl na fronte...tak je to správne?
Šuhajko čítaj s pochopením, píšem že Putin je stonásobne horší ako Bandera, kapisto?
No čo,bude z neho druhý Havel, veď on to tým svojím dezole už nejako vysvetlí...
Bandera je oproti masovému vrahovi Putinovi úplný anjelik, šuhajko popleteny...
To je ten ktorý chcel pichnúť Kalimu vidličku do čela?:)))))
A madari nech vrátia Budapešť turkom...
Veru mexicani by z toho spravili iné Los Andzeles,asi ako rusi:)))))
Dúfam že si volič Kotlebu alebo Mazureka,ty moták popleteny:)))))
Odporúčame