Toho by si nechcel, veľmi nebol úspešný:)))/
Toho by si nechcel, veľmi nebol úspešný:)))/
Ak ich budem mať určite ich nenechám zájsť do takého štádia ako ty:))))
Sympatizant tých najväčších zlodejov v dejinách SK bluzni o kradnuti, aké milé:)))))
Páčia sa mi tieto rozpravocky dezolatov:))))))
Dvojzubkovy dezolatik 1 pád množného čísla je aké i ?
Dúfam že to ukrajincom pomohlo v boji proti tej ruskej chamradi...
Tá ho oholila viac než Janči Slota:)))))
KĽDR a spol tí najvyspelejší:))))
Žeby nevedeli? Čo myslíš?
32 mld? A není to málo Antone Pavloviči?:)))))
To bude asi tým že ta nacistická chunta existuje len v tvojej popletenej makovici:))))
V rozpočte a použijú sa na zaplatenie tých amerických stíhačiek čo objednal Hranol... ďalšia otázka?
A potom sa tie Hranolove ovce čudujú že ich majú ľudia za blbov:)))))
Ruská ambasáda nie je oplotena?
Vy dvojzubkovi dezolati ste úplne najviac:))))))
Veru o rusoch zaznelo to isté...
Veru Hranola tam prijali úplne super, majú ho tam radi...
Volajaky si nám podráždený dezolatik, problémy v intímnom živote?:)))))
Nemaj strach ak nejaké budem mať tak to určite nenechám zájsť do takého štádia ako ty:)))))))
Ale to mi je jasné že ten hnoj čo máš v makovici ti našepkáva niečo úplne iné,dezolatik:))))))
Odporúčame