Presne tak,motacik v r.1940 bol vernym spojencom Hitlera:)))))))))ja som vedel ze nejaky dezolatik sa chyti:))))))))))
Presne tak,motacik v r.1940 bol vernym spojencom Hitlera:)))))))))ja som vedel ze nejaky dezolatik sa chyti:))))))))))
Veru hetero bukvica,co vymeta vsetky parade:)))))
To bolo v roku 1940 motacik?
Tak vravis ze rus sa aktivne zucastnil cvicenia NATO?Zaujimave...
No na teba som tak zvedavy,bukvicka:)))))))))))))
Naco sa to pytas,tvoj minimozocek by to aj tak nepochopil...
Ty si tam musel byt pekne zrychtovany,bukvica:))))))))))
BEE je spravne,bukvicka:)))))))))))
Veru krasny den,dezolatne bukvice zase strasi Soros v makoviciach:))))))))))))
Este napis ako sa darilo Kremlu v r.1940...
Ved ty dobre vies bukvica,co si tam vyvyadzal:))))))))))))
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/670340-… aj my :)))))))))))))
https://www.facebook.com/DuhovyPRIDE/photos/… tam chodite akurat vy bukvice aj s vasim milacikom Blahom:)))))))))))
Veru pekne si tam vyvadzal,bukvica:)))))))))))))
To uz ruski nazis nebudu mat v tej hroze kedy zistovat,odkial sa vzali,motacik:)))))))))))
Bukvica,to v tvojich nohaviciach mal ruku tvoj milenec na pride mna do tych vasich uchylackych hier netahaj:))))))))))))))))
Kremel napadol pobalstske krajiny,Finsko, s Hitlerom napadol Polsko,Afganistan,Madarsko,Ceskoslovensko...co tam mas dalej aku otazocku,Ifinka?
Tam kde sa to vam nazi bukviciam paci:))))))))))))
To zistis az budu rusacikovia ozlomkrky v panike utekat,motacik:))))))))
Jasne rus je zase len obet:)))))))
Odporúčame