Tak týmto by som sa zrovna netrápil:)))))))
Tak týmto by som sa zrovna netrápil:)))))))
No jo ty tupelo hlúpe ak majú belgicania minimum nezaočkovaných,čo myslíš kto bude na ARO?
A čo ste čakali dezoláti,že budete plnit ventilátory a všetci budú na vás doplácat? Zabudnite...
Takže ty si trafená intelektom obdarená húska?:))))))))
Ak ti očká neotvorilo pohľad na hentoho mgr s plynovou maskou ,tak už ti veru niet pomoci:))))))
To z akého dezolat webu si okopcil?:)))))
Predavačky musia vydržať v obchode celú smenu s respiratorom a tuná tieto,nasledoval by vulgarizmus,nevydržia raz za čas pár minút...
Prvým dvom hrozí basa, tretí 2x pravopolatne odsúdený...slušnej voddil:))))))
Hranol zase zbiera hnedé lajky? Byť na mieste prepnuteho Minka,začnem sa báť o percentá:))))))
To ti neurobil covid:)))))))
Riadny katoliban si slováci navolili...
Slavena ono by to chcela vytiahnut hlavičku z ehm p...iesku a pozriet sa čo sa deje v okolitých krajinách,aká je tam zaočkovanost a aké sú tam tvrdé opatrenia,u nás máme priposratú vládu ktorá sa netrúfne nato čo je zaviedli napr. v Taliansku,či inde...
A Minko Mazurkovie ako taký hlupacik zo 7.C:)))))))
Vo VUB s nim pani urobila krátky proces:)))))
Ved sa ti to ani nikto nechystá vysvetlit:))))))
A to vari niekde tvrdím,tupelko?
Na dovolenke v Dominikánskej kardiakom nebol?
Odporúčame