Ano zamávam ti ňou...tik tak:)))))
Ano zamávam ti ňou...tik tak:)))))
Co je primitívne na tom dat si na par minút rúško,nakúpiť a civilizovane odísť, ty tupelo?:)))))) ale poriadne si pogagagj trafená huska...
No keď si to myslíš ty pedro tak to bolo presne naopak )))
No predsa neodpovedal ako vždy,zbabelec:))))))
Páčilo sa mi ako dnes Hranol odpovedal ako by on riadil pandemiu:)))))))
Presne tak a ešte si zabudol dodat,že chcú vyhladit pravých slaviänov:))))))))
Veru ty už si absolvol vo svojom živote x očkovaní aby si sa v zdraví dožil toho že budeš moct vypisovat tieto tvoje antivaxerské tupiny:)))))))))
VIdím že zase raz ste niečo odhalili:))))))))))))
Hentomu možu verit iba skutočne mimoriadne hlúpy dezolát...pripomína mi to ten plátok Fiškál z 90.rokov:)))))))))))))
Vy náckovia a tie vaše pokusy:)))))))))))))
Škoda že ten tvoj nemal poriadnu,bolo by tu o jedného dezoláta menej:)))))))))))
Vraj sa to obtiažne leje do ventilátora...
Ja som čítal predikcie od Kotlebu o zjavení Jána a zatial Magian nepomohol nikomu:))))))))))
Defektný je akurát tvoj krpatý mozoček:))))))))))))))
Som proti akymkolvek opatreniam,vakcína je k dispozícii a dezoláti si vybrali svoju cestu...
Odporúčame