Dezolátko je som na tvojej strane,bojujem za tvoje práva.Tak sa ukludni,OK?
Dezolátko je som na tvojej strane,bojujem za tvoje práva.Tak sa ukludni,OK?
To vyzerá velmi doveryhodne,ale chápem že ty tomu veríš,sprostý si nato dosť:))))))))))))))))
Prečítaj si dobovú tlač,je plná takých dementných názorov ako máš teraz ty...ale vtedy nebol internet,inak by sa tu doteraz umieralo na TBC.
Tak predsa sa vy dezoláti dáte očkovať?:)))))))))))))
Veru,lebo na západe sa neočkuje...EU očkuje iba slovákov aby ich vykántrila:)))))))))
Presne tak zaočkovaní nebude mať žiadne príznaky a chorobu bude širiť...takže ste zase v perdeli.
Presne tak,očkovanie musí byť prísne dobrovolné.Nikto nemože predsa dezolátom brániť aby mohli strávit pár týždňov na kyslíku alebo ventilácii.Je to predsa ich sväté právo!
Lenže ti nevieš nič,takže všetko čo si tu popísal je úplne irelevantné,mucino:))))))))))
Presne tak,aspon rychlejšie odplávate:)))))))))))
Tak to preto nemáte radi Čekana,pretože si z vás los lobotomos robil,prdel:))))))))))))))))
To je také milé ked nejaký dezolát,ktorý si prečítal niečo na zem a vek pri vykonávani velkej potreby,ide do vedeckej rozpravy s Čekanom:)))))))
To je akoby som ja chcel hrat tenis s Federerom:))))))))
Vidím že dezolátna investigatíva šlape na plné obrátky:)))))))))))))
A potom sa divíte,že si z vás ludia robia prdel,dezoláti moji:))))))))))))))
Ale ved nárok máš len si zato zaplatíš,ked si taký sprostý...
Čekan nemá inej roboty len sa vybavovať na fejsbúku s nejakým dezolátom:))))))))))))
To takto jednoducho funguje tvoja makovica? Tak to je teda dost velký prúser...
Pretože si z vás dezolátov robili prdel a vám to doteraz nedocvaklo:))))))))))
Nože daj aké tvoje múdro sa nedá pochopit...to musí byt vedecký majsterštik:)))))))))))
To vieš okrem megatupín,som ešte od tých tvojich nazis,nič nepočul...
Ešte stale je malo mrtvych,že?
Odporúčame