Veru,teraz slovákom zničili záhradky americké korporáty:)))))))))))
Veru,teraz slovákom zničili záhradky americké korporáty:)))))))))))
Očakával som že tých 100 000 ludí sa najde okamžite...nuž rusofilovia sú hrdinami iba za klávesnicou,no...
Juj,aký zrazu precitlivelý...skús si niekedy všimnut ten vysoko kultivovaný a jemný sposob diskusie,aký tu na Pravde vedú kamoši z tvojho košiara a maj aj k nim pripomienky...OK?
Vy pribrzdení dezoláti zaseknutí v 19.st,chvalapánubohu,nie ste celý národ...a to som ortodoxný ateista:)))))))))))
Dezolatko, setri sily na jeseň,dobre ti radim:))))))
Tak tak som rád že si len potvrdil aký veľký význam má očkovanie...
Veru Pfizer si už v r.2013 chystal pôdu na očkovanie, začína to dávať zmysel:)))))))
To ma vôbec neprekvapuje,že máš ten pocit...pretože si fakt nejaký divný dezolatko ))))))
Tak schválne daj ako to ze Krcmeryho školu sponzoruje Pfizer,vplýva na kvalitu ich vakcíny, ale odbornosť pána Krcmeryho,ty tupelo:))))(
Aha trafeny dezolat už kvaka:)))) Ale my vieme ze si tiež tak hlúpy ako on...to vieš ze ano:)))))
Apropo vytiahni tu Tabak,schválne ako sa ma to dotkne:))))))
Nebuď zbytočne podráždený dezolatko,setri sily na jeseň keď budeš skuvinat na kysliku:))))))
Tak tak a preto by mala Slovenská republika okamžite prestať očkovať Pfizerom:)))))Juj,ale si hlúpy,dezolatko:)))))))
To vieš Caputova dôveruje odborníkom, ty dôverujes Kotlebovi,Hranolovi a Bukovskemu:))))))
Hádam neočakávas na tie tvoje tupiny,nejaké argumenty?Nie si až tak sprostý, že nie?:))))))
Veru,veru Krcmery je tajný agent Pfizeru,Mossadu a CIA...Jeho úlohou je očkovaním vykynozit slavienov, zvyšok zacipovat a ovládať z kancelárie Billa G.:)))))
Už len to ze sa tu ním oháňa taký dezolát ako si ty hovorí za všetko:)))))
No co som vravel,úplný tydyt.Taky sa dezolatom ako je henten alcajda náramne páči:))))))
Veru,teba tak nazývajú a to ani nepobehujes s duhovou vlajkou...
Odporúčame