Stačí si prečítať tvoje príspevky a hneď je každému jasné ,že naučiť sa to je nad tvoje sily:))))))
Stačí si prečítať tvoje príspevky a hneď je každému jasné ,že naučiť sa to je nad tvoje sily:))))))
s mafiánmi,nie z mafiánmi...keby si si upratal v makovici možno by si sa to aj naučil...i keď dosť pochybujem.
Maznakovi stačí povedať,že mu to povolili tajné služby:))))
Maznak môže byť čestný predseda:))))
Trošku ti preplo Jurinko?:)))))
Áno Jožinko bol taký fejkovy rebel:))))
Iba úbohý exkrement môže komolit meno zosnulého...
Prečo ho ešte stále nikto neobvinil z úžery?:)))))
Sorosa kde si nechal,tupelko?:))))
Veľmi by som ti doprial,aby ťa ten tvoj miláčik Kocner obral o majetok a na súde by si stretol opičku:))))
To preto ho má tuná Salvador tak rád:))))
Veď to je o smerakoch známe, že majú názory ako Kocner...
Aj oni majú na kandidátke obdivovateľov Hitlera ako ti tvoji?
No keď sleduješ Kocnerove názory,to je akoby si počúval názory bežného smeráka...tak sa nediv.
Robert Fico v nahrávke hovorí Jaroslavovi Haščákovi, že „Fedor Flašík vybral 250 na stranu a 8 (alebo 80) si dodatočne nechal...len aby bolo jasno:))))))))))
To akože ked je niekto v opozícii tak može na čierno financovať stranu,či ako?:)))))))))))
Každý kto je zapletený v Gorile nech vypadne z politiky...na rade je Hranol.
Ešte si neodpvedal koho upláca Eset a za kolko:))))))))
Odporúčame