Veľmi by som ti doprial,aby ťa ten tvoj miláčik Kocner obral o majetok a na súde by si stretol opičku:))))
Veľmi by som ti doprial,aby ťa ten tvoj miláčik Kocner obral o majetok a na súde by si stretol opičku:))))
To preto ho má tuná Salvador tak rád:))))
Veď to je o smerakoch známe, že majú názory ako Kocner...
Aj oni majú na kandidátke obdivovateľov Hitlera ako ti tvoji?
No keď sleduješ Kocnerove názory,to je akoby si počúval názory bežného smeráka...tak sa nediv.
Robert Fico v nahrávke hovorí Jaroslavovi Haščákovi, že „Fedor Flašík vybral 250 na stranu a 8 (alebo 80) si dodatočne nechal...len aby bolo jasno:))))))))))
To akože ked je niekto v opozícii tak može na čierno financovať stranu,či ako?:)))))))))))
Každý kto je zapletený v Gorile nech vypadne z politiky...na rade je Hranol.
Ešte si neodpvedal koho upláca Eset a za kolko:))))))))
Sú vobec na Slovensku nejaké ziskové nemocnice?
Robert Fico v nahrávke hovorí Jaroslavovi Haščákovi, že „Fedor Flašík vybral 250 na stranu a 8 (alebo 80) si dodatočne nechal...určite máš nato nejaké vysvetlenie:))))))))
Ako može ESET zhodiť vládu,ty tupelo?:)))))))))
Fico sa Haščákovi priznal že financujú na čierno Smer,sú to teda daňoví podvodníci...nič iné
V čom konkrétne sú ESET podvodníci?:))))))))))
Juraj Široký, Vladimír Poór, Ivan Kiňo, Ján Gabriel a Jozef Brhel.Týchto vykrmil Fico...Len ti pripomínam,že Dzurindu poslali voliči,kade lahšie,krmenie týchto pokračuje...
Odporúčame